Kalibracja AL-7000

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AL-7000

55,00 zł

- +

KALAL7000

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Alkomat to urządzenie pozwalające jednoznacznie określić stan trzeźwości. Aby było to możliwe, musimy mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie. Dlatego każdy alkomat, niezależnie od rodzaju i modelu, wymaga cyklicznej kalibracji. Proces ten należy do operacji wykonywanych w trybie serwisowym i polega na ustawieniu urządzenia tak, aby ponownie wskazywało prawidłowe wyniki pomiarów. Jest to konieczne po przepracowaniu określonej ilości czasu.

Kalibracja alkomatu AL-7000 bazuje na wzorcowych stężeniach alkoholu, co oznacza określone wartości wyrażone w promilach, na przykład 0,20‰, 0,50‰ czy 1,00‰. Po spełnieniu tych norm alkomat otrzymuje certyfikat kalibracji potwierdzający prawidłowe wykonanie usługi. Dokument ten poświadcza poprawność wskazań urządzenia.

Alkomaty należy kalibrować zawsze według wskazań producenta. Urządzenia wyposażone w sensory półprzewodnikowe muszą być kalibrowane w odstępach czasowych co 6 miesięcy lub po wykonaniu 200 pomiarów. Natomiast urządzenia z sensorami działającymi za zasadzie analizy elektrochemicznej wymagają kalibracji wykonywanej dużo rzadziej — co 12 miesięcy lub 500 pomiarów. W przeciwnym razie certyfikat kalibracji traci ważność. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy producent przewiduje inny sposób serwisowania.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja AL-7000

Kalibracja AL-7000

Usługa kalibracji alkomatu AL-7000