Kalibracja BLOWING

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu BLOWING

55,00 zł

- +

KALBLOWING

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł

Alkomat to urządzenie pomiarowe, które działa niezawodnie, ale tylko do określonego czasu, ponieważ musi być poddawane cyklicznej kalibracji. W wyniku użytkowania lub nieprawidłowego traktowania może ulec rozkalibrowaniu i konieczne staje się jego wyregulowanie. Dzięki temu może wskazywać wiarygodne i dokładne wyniki badań.

Kalibracja alkomatu BLOWING to bardzo ważne działanie, które polega na ponownym ustawieniu jego oprogramowania w celu uzyskania poprawności odczytów. Model ten jest wyposażony w stabilny czujnik półprzewodnikowy więc jego kalibracja powinna być wykonana raz na pół roku lub po 200 wykonanych testach. Alkomaty z sensorem elektrochemicznym muszą być poddane adiustacji raz na 12 miesięcy lub po 500 badaniach.

Kalibracja alkomatu BLOWING jest przeprowadzana w certyfikowanych warunkach laboratoryjnych, gdzie serwis wykorzystuje specjalistyczną aparaturę, tzw. symulatory wydechu. Dzięki odpowiednio dobranej wartości stężenia alkoholu oraz odpowiedniej mocy wydechu alkomat jest skontrolowany i prawidłowo wyregulowany.


(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji

KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja BLOWING

Kalibracja BLOWING

Usługa kalibracji alkomatu BLOWING