Kalibracja CA20F

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu CA20F

65,00 zł

- +

KALCA20F

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kalibracja alkomatu CA20F to obowiązkowy proces optymalizacji software"u, który gwarantuje nam poprawne i dokładne odczytanie pomiaru podczas badania. Kalibrację przeprowadza się w trybie serwisowym urządzenia i polega ona na sprawdzaniu kolejnych odczytów używanych wzorców alkoholu o danych stężeniach (np. 0.20 czy 0.50 promila). Po przeprowadzonej usłudze wystawiany jest stosowny dokument, tak zwany certyfikat kalibracji, który stanowi potwierdzenie sprawności urządzenia oraz zawiera dane na temat parametrów samego procesu.

Kalibracja alkomatu CA20F to działanie, które powinno być wykonywane cyklicznie - w przypadku tego modelu o sensorze elektrochemicznym zaleca się przeprowadzanie go co 500 pomiarów lub co 12 miesięcy użytkowania alkomatu (chyba że producent zaleca inaczej). Jest to proces zaawansowany, wymagający stosownych narzędzi i kwalifikacji, nie może być więc wykonywany samodzielnie. Po wykonanej usłudze otrzymają Państwo w pełni sprawne i profesjonalnie skonfigurowane urządzenie, certyfikat potwierdzający kalibrację, a także gwarancję oraz paragon lub fakturę.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja CA20F

Kalibracja CA20F

Usługa kalibracji alkomatu CA20F