Kalibracja Alcosafe S2

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu S2

55,00 zł

- +

KALS2

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kalibracja alkomatu Alcosafe S2 polega na ustawieniu jego oprogramowania w celu uzyskania prawidłowości wskazań. Działanie to jest procesem złożonym dlatego musi być wykonane przez doświadczonego serwisanta w specjalnych warunkach, takich jak profesjonalne laboratorium. Do tego celu wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia, tzw. symulatory wydechu, które idealnie naśladują ludzi wydech.

Każdy alkomat musi być poddany okresowej kalibracji, ponieważ podlega naturalnemu zużyciu. Częstotliwość jej wykonania jest uzależniona od wielu czynników, takich jak rodzaj sensora, ilość wykonanych pomiarów, a także od warunków przechowywania. Alkomaty z sensorem elektrochemicznym powinny być kalibrowane raz na rok lub po 500 wykonanych testach, zaś te z czujnikiem półprzewodnikom raz na pół roku i po 200 przeprowadzonych pomiarach.

Kalibracja alkomatu Alcosafe S2 to profesjonalna usługa, podczas której alkomat jest poddany działaniu wzorców z odpowiednio dobranymi wzorcami alkoholu, np. 0.2, 0.3, 0.5, promila. Adiustacja poświaczona jest Certyfikatem Kalibracji.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji

KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja Alcosafe S2

Kalibracja Alcosafe S2

Usługa kalibracji alkomatu S2