PRZETWORNICE SINUS 

Braki w dostawie energii elektrycznej wiążą się z różnymi kłopotliwymi, a nawet niezabezpieczonymi sytuacjami. Aby zadbać o ciągłość w dostawie energii elektrycznej, a przez to ciągłość niezakłóconego działania różnych urządzeń, należy zaopatrzyć się w przetwornice napięcia z pełnym sinusem. Mają one wszechstronne zastosowanie, min. takie jak, zasilanie lodówek, zamrażalek, mikrofalówek, pomp, odkurzaczy, a także wiertarek, szlifierek, kosiarek, oświetlenia, zasilaczy do laptopów, komputerów i monitorów, drukarek i kas fiskalnych. Dzięki ich zastosowaniu wiele urządzeń może działać bez zarzutu, bez przerywania swojej pracy.

W naszej ofercie znajdują się przetwornice napięcia z pełnym sinusem, które są urządzeniami najwyższej jakości, posiadającym zabezpieczania przeciążeniowe, zwarciowe i termiczne. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnione jest pełne bezpieczeństwo działania, co świadczy o wysokim stopniu sprawności i niezawodności tych urządzeń. Oferowane produkty mają bardzo wiele zalet. Dzięki niewielkim gabarytom i masie oraz prostej obsłudze są komfortowe w użytkowaniu, zaś dzięki niskiemu poborowi prądu są ekonomiczne i wydajne.

Przetwornice napięcia są wyposażone w funkcję ostrzegającą przed rozładowaniem akumulatora i w alarm, w przypadku jego rozładowania. Ponadto sygnalizują zbyt niskie lub zbyt wysokie napięcie. Cechują się także nowoczesnym wyglądem i trwałą obudową, wykonaną z aluminium. Wszystkie oferowane urządzenia to wysoka jakość, niezawodność i bezawaryjność.