Lista produktów producenta: ACS

W ofercie sklepu alkomaty.net.pl dostępne są urządzenia kanadyjskiego producenta ACS. W palecie alkomatów możemy znaleźć zarówno tradycyjne modele jak i modele do użytku publicznego. Mogą znaleźć one zastosowanie w przesiewowych badaniach pomiaru stężenia alkoholu we krwi prowadzonych przez wyspecjalizowane służby mundurowe i ochroniarskie jak i wszelkie inne podmioty chcące zaoferować swoim pracownikom oraz klientom możliwość sprawdzenia ich trzeźwości.


W przeciwieństwie do innych producentów ACS oferuje również modele, które mogą zostać zamontowane w miejscu publicznym, co umożliwi sprawdzenie trzeźwości zainteresowanym osobom. Proces badania oraz odczytu wyników jest na tyle intuicyjny, że poradzi sobie z nim każdy. Wiele osób w przypadku braku 100 procent pewności swojej trzeźwości, chętnie podda się kontrolnemu badaniu. Brak konieczności udziału drugiej osoby podczas badania bez wątpienia zwiększy zainteresowanie korzystania z alkomatu.


Na uwagę zasługują również symulatory wydechu do kalibracji alkomatów. Każde takie urządzenie umożliwia rzetelne sprawdzenie czy posiadany przez nas alkomat funkcjonuje prawidłowo. Produkt stanowi jedno z podstawowych urządzeń, niezbędnych podczas prac serwisowych i laboratoryjnych, polegających weryfikacji dokładności pomiarów sprawdzanych alkomatów. Dają one możliwość wielokrotnego powtarzania symulacji prób wydychanego powietrza o różnej wilgotności i zawartości alkoholu.


Wszystkie produkty ACS zostały wykonane z najwyższą dbałością o najdrobniejsze detale co zapewnia użytkownikom higieniczne oraz szybkie wykonywanie testów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów