Szukaj

Producenci

Alkomaty AlcoFind 10 lat Gwarancji 

Jest 12 produktów.
 • 20 Recenzje

  Pomiar poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu można bardzo precyzyjnie oszacować przy pomocy funkcjonalnego i dobrej jakości alkomatu. A to dzięki urządzeniu, wyposażonemu w wyjątkowo dokładny algorytm.

  339,00 zł 249,00 zł
  Obniżka!
 • 9 Recenzje

  Alkomat AlcoFind AF-35 jest najnowszym pomiarowym urządzeniem do sprawdzania trzeźwości przodującego koreańskiego producenta DaTech. Wyposażony został w precyzyjny policyjny sensor elektrochemiczny, cechujący się bardzo stabilnym działaniem.

  389,00 zł 299,00 zł
  Obniżka!
 • 16 Recenzje

  Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować? AlcoFind AF-35 Premium jest nowością na rynku, koreański producent Da-Tech jest światowym liderem na rynku...

  439,00 zł 349,00 zł
  Obniżka!
 • 1 Recenzje

  Jeśli poszukujesz wysokiej jakości alkomatu, który cechuje się wysoką dokładnością i precyzją podczas pomiarów to renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA8100 sprawdzi się u Ciebie idealnie.

  329,00 zł 289,00 zł
  Obniżka!
 • Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze i po wypiciu jakiegokolwiek alkoholu przed jazdą samochodem zbadaj swoją trzeźwość. Świetnym wyborem w atrakcyjnej cenie będzie alkomat ALCOFIND Expert, który jest produktem renomowanego Koreańskiego producenta AlcoFind, znanego w wysokiej jakości urządzeń.

  339,00 zł 279,00 zł
  Obniżka!
 • 5 Recenzje

  Wybierając alkomat należy dokładnie sprawdzić czy jest zgodny z wszystkimi obowiązującymi normami i certyfikatami. Jeśli zależy Ci na dokładności i precyzji to alkomat ALCOFIND Polaris idealnie spełni Twoje wymagania.

  649,00 zł 499,00 zł
  Obniżka!
 • Nowość w ofercie, alkomat na 2019 rok, Alkomat POLARIS to bardzo zaawansowane urządzenie marki AlcoFind dla firm i przedsiębiorstw do badania pracowników jak i do zastosowań zarówno osobistych dla bardziej wymagających klientów. W alkomacie został zastosowany zaawansowany i bardzo trwały platynowy sensor elektrochemiczny. Posiada rozbudowane menu z...

  549,00 zł
 • Alkomat ALCOFIND AF-35 Premium jest nowością na rynku. Wyprodukowany przez koreańską firmę Da-Tech, która jest światowym liderem na rynku alkomatów.

  439,00 zł 399,00 zł
  Obniżka!
 • Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze i wyposaż się w nowoczesny alkomat ALCOFIND Expert, który jest produktem renomowanego Koreańskiego producenta AlcoFind. Świetnie sprawdzi się do osobistego użytkowania, ma niewielkie rozmiary, więc możesz zabrać go ze sobą wszędzie.

  339,00 zł 279,00 zł
  Obniżka!
 • Alkomat AlcoFind AF-35 to bardzo nowoczesne urządzenie, dzięki któremu będziesz wiedzieć czy jesteś w stanie prowadzić urządzenie mechaniczne. Firma DaTech to koreański producent, który znany jest z wysokiej jakości produktów.

  389,00 zł 349,00 zł
  Obniżka!
 • Poręczny i wygodny w obsłudze alkomat przyda się każdemu kierowcy i to z jednego, ważnego powodu, a mianowicie aby być całkowicie pewnym, że w wydychanym powietrzu będzie 0 procent alkoholu. Bezpieczeństwo własne i innych użytkowników ruchu to bardzo istotna kwestia, która powinna być priorytetem dla wszystkich, wsiadających za kierownicę.

  439,00 zł 399,00 zł
  Obniżka!
 • Bezpieczeństwo na drodze zarówno swoje jak i innych jest bardzo ważne, więc wsiadając za kierownicę należy być w stu procentach pewnym, że nie mamy we krwi alkoholu. Bardzo nowoczesnym i miarodajnym urządzeniem, które jest bardzo popularne na rynku jest alkomat POLARIS.

  649,00 zł 549,00 zł
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Alkomaty AlcoFind z 10-letnią gwarancją oraz 3 letnią gwarancją na platynowy sensor. Najlepsze do użytku indywidualnego oraz do małych i średnich firm.

W naszej ofercie znajdują się niezawodne alkomaty Alcofind, prosto od koreańskiego producenta. To czołowy dostawca alkomatów na całym świecie, który spełnia oczekiwania użytkowników już od wielu lat.

Modele AlcoFind posiadają pozytywne opinie i uznanie pod względem szybkości uzyskania wyników i ich rzetelności. Prezentujemy wysokiej klasy alkomat elektrochemiczny charakteryzujący się bardzo dużą dokładnością wykonywanych pomiarów. W urządzeniu zastosowano niezwykle czuły sensor niwelujący wszelkie zakłócenia powodowane przez różne czynniki zewnętrzne. Zapewnia ono wysoką dokładność badania i wyników z rozdzielczością wskazań 0,01 promila. Zakres pomiarowy mieści się w granicach 5 promili. Dodatkowe funkcje diagnostyczne mają także za zadanie precyzyjne określenie stanie sensora oraz całego urządzenia.

Co 12 miesięcy należy przeprowadzić kalibrację alkomatu lub też jest ona niezbędna po wykonaniu 500 testów. Wskazana jest także regularna obserwacja działania pracy urządzenia. Pozwoli to na dokładną ocenę zdolności urządzenia do prezentowania rzetelnych wyników.

Prawidłowe użytkowanie i odpowiednia dbałość o stan urządzenia w połączeniu z gwarancją producenta klasyfikują oferowany przez nas sprzęt jako niezawodny, dobry alkomat posiadający szereg wygodnych, dodatkowych funkcji. Ponadto produkt wyróżnia się modnym i estetycznym designem. Ten model klasy premium będzie zapewne doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników, którzy także zwracają uwagę na stosunek ceny do jakości urządzenia.

Alkomaty Alcofind dają wyjątkową precyzję pomiaru, porównywalną nawet do specjalistycznych urządzeń policyjnych. Platynowy sensor elektrochemiczny gwarantuje maksymalną stabilność  niezawodność. Model został również wyposażony w rzetelny licznik pomiaru i kalibracji oraz przydatną sygnalizację dźwiękową. Posiada wygodny, kompaktowy kształt, a poręczna obudowa sprawia, że urządzenie pozostaje wygodne w obsłudze w każdych warunkach. Alkomat dobrze sprawdza się także podczas badania dużej grupy osób.