Alkomaty Alcofind 10 lat Gwarancji 

Jest 10 produktów.
 • Pomiar poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu można bardzo precyzyjnie oszacować przy pomocy funkcjonalnego i dobrej jakości alkomatu. A to dzięki urządzeniu, wyposażonemu w wyjątkowo dokładny algorytm.

  339,00 zł
 • Alkomat AlcoFind AF-35 jest najnowszym pomiarowym urządzeniem do sprawdzania trzeźwości przodującego koreańskiego producenta DaTech. Wyposażony został w precyzyjny policyjny sensor elektrochemiczny, cechujący się bardzo stabilnym działaniem.

  399,00 zł
 • Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować? AlcoFind AF-35 Premium jest nowością na rynku, koreański producent Da-Tech jest światowym liderem na rynku...

  439,00 zł
 • Nowość w ofercie, alkomat na 2019 rok, Alkomat POLARIS to bardzo zaawansowane urządzenie marki AlcoFind dla firm i przedsiębiorstw do badania pracowników jak i do zastosowań zarówno osobistych dla bardziej wymagających klientów. W alkomacie został zastosowany zaawansowany i bardzo trwały platynowy sensor elektrochemiczny. Posiada rozbudowane menu z...

  629,00 zł
 • Bezpieczeństwo na drodze zarówno swoje jak i innych jest bardzo ważne, więc wsiadając za kierownicę należy być w stu procentach pewnym, że nie mamy we krwi alkoholu. Bardzo nowoczesnym i miarodajnym urządzeniem, które jest bardzo popularne na rynku jest alkomat POLARIS.*Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629 zł

  629,00 zł 599,00 zł
  Obniżka!
 • Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila.*Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329 zł

  329,00 zł 299,00 zł
  Obniżka!
 • Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować? AlcoFind AF-35 Premium jest nowością na rynku, koreański producent Da-Tech jest światowym liderem na rynku...

  489,00 zł
 • Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować ? 

  439,00 zł
 • Alkomat AlcoFind AF-35C jest nowym profesjonalnym produktem koreańskiej firmy DaTech. Jego głównym atutem jest to, że został on wyposażony w elektrochemiczny policyjny sensor, który zapewnia bardzo stabilną pracę.

  399,00 zł
 • Alkomat DA-8700S jest produktem koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8700S  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową

  369,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Alkomaty AlcoFind z 10-letnią gwarancją oraz 3 letnią gwarancją na platynowy sensor. Najlepsze do użytku indywidualnego oraz do małych i średnich firm.

W naszej ofercie znajdują się niezawodne alkomaty Alcofind, prosto od koreańskiego producenta. To czołowy dostawca alkomatów na całym świecie, który spełnia oczekiwania użytkowników już od wielu lat.

Modele AlcoFind posiadają pozytywne opinie i uznanie pod względem szybkości uzyskania wyników i ich rzetelności. Prezentujemy wysokiej klasy alkomat elektrochemiczny charakteryzujący się bardzo dużą dokładnością wykonywanych pomiarów. W urządzeniu zastosowano niezwykle czuły sensor niwelujący wszelkie zakłócenia powodowane przez różne czynniki zewnętrzne. Zapewnia ono wysoką dokładność badania i wyników z rozdzielczością wskazań 0,01 promila. Zakres pomiarowy mieści się w granicach 5 promili. Dodatkowe funkcje diagnostyczne mają także za zadanie precyzyjne określenie stanie sensora oraz całego urządzenia.

Co 12 miesięcy należy przeprowadzić kalibrację alkomatu lub też jest ona niezbędna po wykonaniu 500 testów. Wskazana jest także regularna obserwacja działania pracy urządzenia. Pozwoli to na dokładną ocenę zdolności urządzenia do prezentowania rzetelnych wyników.

Prawidłowe użytkowanie i odpowiednia dbałość o stan urządzenia w połączeniu z gwarancją producenta klasyfikują oferowany przez nas sprzęt jako niezawodny, dobry alkomat posiadający szereg wygodnych, dodatkowych funkcji. Ponadto produkt wyróżnia się modnym i estetycznym designem. Ten model klasy premium będzie zapewne doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników, którzy także zwracają uwagę na stosunek ceny do jakości urządzenia.

Alkomaty Alcofind dają wyjątkową precyzję pomiaru, porównywalną nawet do specjalistycznych alkomatów policyjnych. Platynowy sensor elektrochemiczny gwarantuje maksymalną stabilność  niezawodność. Model został również wyposażony w rzetelny licznik pomiaru i kalibracji oraz przydatną sygnalizację dźwiękową. Posiada wygodny, kompaktowy kształt, a poręczna obudowa sprawia, że urządzenie pozostaje wygodne w obsłudze w każdych warunkach. Alkomat dobrze sprawdza się także podczas badania dużej grupy osób.