Akcesoria do Alkomatów 

Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Współczesne alkomaty to zaawansowane technicznie precyzyjne urządzenia pomiarowe, które często wymagają stosowania dodatkowego wyposażenia do zwiększenia ich funkcjonalności, czy też do bezpiecznego przechowywania i transportu. Dlatego też dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną kategorię, w której zebraliśmy najpraktyczniejsze akcesoria do alkomatu.

Prezentujemy tutaj urządzenia oraz przedmioty, które tak jak np. drukarki do alkomatów pozwalają na przeniesienie cyfrowych wyników badań na papier, co często jest konieczne, jeżeli wynik badania wskazuje na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie takie bardzo prosto łączy się alkomatem, a jego kompaktowe wymiary pozwalają na wygodne przechowywanie, czy to w szufladzie biurka, czy też w samochodowym schowku. Wydruki wykonywane są na papierach w rolce, które, tak jak drukarki można nabyć w naszym sklepie.

W naszej ofercie dostępne są także zasilacze do alkomatów takie jak ładowarki sieciowe oraz różnego rodzaju baterie. Pozwalają one na swobodne korzystanie z alkomatu, bez obawy o jego rozładowanie się podczas pracy.

Zaawansowane technicznie, profesjonalne urządzenia pomiarowe, takie jak alkomaty powinny być przechowywane w sposób zapewniający im ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także czynnikami mogącymi mieć negatywny wpływ na ich sprawność, takimi jak wilgoć. Z tego też względu w naszym sklepie prezentujemy specjalne pokrowce, przeznaczone do transportowania alkomatów. Wyposażone są one w dodatkowe kieszenie, w których można przechowywać akcesoria. Wśród naszego szerokiego asortymentu odnaleźć można również poręczne i praktyczne etui, które umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce, poprzez np. przypięcie go przy pasku.

Wszystkie prezentowane przez nas akcesoria do alkomatu dostępne są w szerokim wyborze i atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem tego rodzaju produktów i zaopatrzenia się w ułatwiające pracę drukarki, zasilacze lub pokrowce.