Kalibracja Alkohit X35

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu X35

65,00 zł

- +

KALX35

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Alkohit X35 to alkomat, który jest przeznaczony dla wymagających użytkowników indywidualnych oraz na potrzeby małych firm. Wyposażony jest w czujnik elektrochemiczny, co sprawia, że kalibracja alkomatu Alkohit X35 powinna być wykonywana raz na rok lub po 500 przeprowadzonych badaniach.

Alkomaty z wbudowanych czujnikiem półprzewodnikowym powinny być kalibrowane co pół roku lub po 200 pomiarach. Kalibracja jest bardzo ważnym procesem, ponieważ dzięki niej tester alkoholu pokazuje ponownie poprawne wyniki pomiarowe. Zabieg ten polega na wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń zwanych symulatorami wydechu. Do urządzenia wtłacza się powietrze w wartości podobnej do powietrza wydychanego przez człowieka z określoną zawartością i stężeniem alkoholu, np. 0.3, 0.5, 1.0 promila oraz z odpowiednią mocą wydechu.

Kalibracja alkomatu Alkohit X35 jest usługą najwyższej jakości, które jest odpowiednio udokumentowana oryginalnym Certyfikatem Kalibracji. Dokument poświadcza poprawność wskazań alkomatu.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"
*zdjęcie alkomatu x35 użyte wyłącznie w celach informacyjnych
*wykonujemy wyłącznie serwis pogwarancyjny/kalibrację pogwarancyjną alkomatu x35, zakup usługi kalibracji w sklepie alkomaty.net.pl oznacza wyrażenie zgody na wykonanie kalibracji alkomatu x35

Napisz opinię

Kalibracja Alkohit X35

Kalibracja Alkohit X35

Usługa kalibracji alkomatu X35