Lista produktów producenta: ALCODIGITAL

Nie jesteś pewny czy możesz wsiąść za kierownice swojego samochodu ponieważ dzień wcześniej spożywałeś alkohol? Najlepszym sposobem na pozbycie się niepewności i ryzyka związanego z konsekwencjami jazdy pod wpływem alkoholu jest zbadanie się alkomatem. Można zrobić to na najbliższej komendzie policji, jednak lepszym rozwiązaniem jest posiadanie własnego alkomatu, który możesz mieć zawsze przy sobie i wykonać test na miejscu.


Alkomat to niezwykle przydatne, kieszonkowe urządzenie, które pozwala w szybkim czasie sprawdzić stan trzeźwości danej osoby, dzięki nim można uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji oraz zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa. Nasz sklep oferuje alkomaty elektrochemiczne marki AlcoDigital charakteryzujące się precyzyjnym pomiarem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Posiadamy szeroki wybór alkomatów w bardzo atrakcyjnych cenach, wykonanych z materiałów najwyżej jakości. Przy odpowiednim użytkowaniu i kalibracji zgodnie z zaleceniami producenta, mogą służyć nawet kilka lat. Największą zaletą alkomatów z sensorem elektrochemicznym jest dokładność pomiaru, potrafią być niemalże tak dokładne jak alkomaty profesjonalne. Wszystkie alkomaty Alcodigital są intuicyjne oraz bardzo łatwe w obsłudze, a szybkość wykonywania testu trzeźwości jest dodatkowym plusem.
Urządzenia posiadają gwarancję oraz certyfikat kalibracji wystawiany w dniu sprzedaży, a więc nadają się do użytkowania od pierwszego włączenia. Ponadto oferujemy darmową kalibrację w okresie jednego roku.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów