Alkomaty Osobiste 

Jest 33 produktów.
 • kup

  Alkomat ALCOFIND DA-3000  jest małym testerem o zakresie pomiarowym 4.00‰ (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań do jednego miejsca po przecinku. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo czuły sensor o stabilnym działaniu.

  99,00 zł
 • kup

  Alkomat AlcoFind DA-5000 Professional sprawdzi się do użytku osobistego w celu sprawdzenia trzeźwości. Jest to model, który zastąpił wersję DA-5000, został wzbogacony o nowe oprogramowanie, a także lepszy i bardziej czuły sensor.  

  169,00 zł
 • Alkomat DA-5200 Professional jest od 2012 roku na Polskim rynku. Jest zbudowany w oparciu o  wypróbowany i sprawdzony na rynku model DA-5000. W stosunku do poprzednich modeli DA-5000 ma zmodyfikowana elektronikę, użyty lepszy sensor półprzewodnikowy premium o  dłuższej żywotności oraz nowe oprogramowanie

  159,00 zł
 • kup

  Alkomat AlcoFind DA-7000 jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań półprofesjonalnych i osobistych. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00‰ (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań do dwóch miejsc po przecinku. Jego 4-cyfrowy podświetlany wyświetlacz LCD jest duży i czytelny. 

  179,00 zł
 • Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila.*Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329 zł

  329,00 zł 299,00 zł
  Obniżka!
 • Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  AlcoFind DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. 

  329,00 zł
 • Alkomat DA-8700S jest produktem koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8700S  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową

  369,00 zł
 • Alkomat AlcoFind AF-35 jest najnowszym pomiarowym urządzeniem do sprawdzania trzeźwości przodującego koreańskiego producenta DaTech. Wyposażony został w precyzyjny policyjny sensor elektrochemiczny, cechujący się bardzo stabilnym działaniem.

  399,00 zł
 • kup

  Alkomat elektrochemiczny AlcoDigital BAC10 jest urządzeniem pomiarowym marki AlcoDigital  przeznaczonym do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Mimo, iż kosztuje niewiele jest to nadal alkomat elektrochemiczny wykonany w technologii profesjonalnych alkomatów.

  199,00 zł
 • kup

  Szukasz testera poziomu alkoholu, który jest bardzo wysokiej jakości ? Powinieneś zwrócić uwagę na bardzo prosty w użyciu a zarazem bardzo skuteczny przemysłowy alkomat Drager 5510.

  1 499,00 zł
 • kup

  Alkomat Elektrochemiczny Lifeguard został wyprodukowany przez profesjonalną amerykańską firmę LifeGuard, zajmującą się produkcją alkomatów.

  1 250,00 zł
 • kup

  Alkomat A-110 jest nowym modelem alkomaty z serii A100. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy zaowocowało produkcją kolejnego nowego modelu alkomatu.

  249,00 zł
 • Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować? AlcoFind AF-35 Premium jest nowością na rynku, koreański producent Da-Tech jest światowym liderem na rynku...

  439,00 zł
 • Alkomat CA2000 z sensorem półprzewodnikowych do zastosowań osobistych.

  229,00 zł
  Tylko online
 • Alkomat Elektrochemiczny CA20F jest wysokiej jakości analizatorem wydechu produkcji Koreańskiej. Jest wyposażony w elektrochemiczny sensor co powoduje że jest dokładny i trwały.

  369,00 zł
 • Alkomat Elektrochemiczny CA20FS jest wysokiej jakości analizatorem wydechu produkcji Koreańskiej. Jest wyposażony w elektrochemiczny sensor co powoduje że jest dokładny i trwały.

  289,00 zł
 • kup

  Alkomat PRO X-5+ został zaprojektowany przez koreańskiego producenta, firmę Da-Tech, która jest światowym liderem w dziedzinie alkomatów.

  359,00 zł
 • kup

  Alkomat Przemysłowy Dräger 5510 to alkotester profesjonalny nadający się zarówno do zastosowań Policyjnych jak i dla użytkowników indywidualnych.  Zpowodzeniem może być stosowany również przez małe i średnie  firmy oraz instytucje. Jest wyposażony w policyjny sensor w technologii 1/4" DragerSensor oraz Polskie menu użytkownika.

  1 586,70 zł
 • kup

  Zupełna nowość w naszej ofercie! Alkomat Alcodigital A-110S, który jest najnowszą wersją z serii A110. Większy zakres pomiarowy nawet do 4 promili, udoskonalone oprogramowanie i niezwykle prosty interfejs. To tylko kilka z wielu usprawnień, jakie otrzymał model A-110S od producenta!

  289,00 zł
 • Pomiar poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu można bardzo precyzyjnie oszacować przy pomocy funkcjonalnego i dobrej jakości alkomatu. A to dzięki urządzeniu, wyposażonemu w wyjątkowo dokładny algorytm.

  339,00 zł
 • Niezawodny alkomat AlcoDigital Profit Xs50 jest skierowany dla osób, które chcą sprawdzać trzeźwość w domowym zaciszu, idealnie sprawdzi się dla kierowców na własne potrzeby. Jest to kompaktowy alkomat do użytku indywidualnego.

  289,00 zł
 • Każdy kierowca powinien być odpowiedzialny za siebie oraz innych użytkowników ruchu drogowego. To kwestia priorytetowa bo bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze.

  1 490,00 zł
 • Nowość w ofercie, alkomat na 2019 rok, Alkomat POLARIS to bardzo zaawansowane urządzenie marki AlcoFind dla firm i przedsiębiorstw do badania pracowników jak i do zastosowań zarówno osobistych dla bardziej wymagających klientów. W alkomacie został zastosowany zaawansowany i bardzo trwały platynowy sensor elektrochemiczny. Posiada rozbudowane menu z...

  629,00 zł
 • Bezpieczeństwo na drodze zarówno swoje jak i innych jest bardzo ważne, więc wsiadając za kierownicę należy być w stu procentach pewnym, że nie mamy we krwi alkoholu. Bardzo nowoczesnym i miarodajnym urządzeniem, które jest bardzo popularne na rynku jest alkomat POLARIS.*Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629 zł

  629,00 zł 599,00 zł
  Obniżka!
 • Prosty, kompaktowy i zarazem dokładny alkomat do użytku osobistego. Wyposażony w sensor elektrochemiczny o zakresie pomiarowym do 4 promili.

  279,00 zł
 • Każdy kierowca powinien być odpowiedzialny za siebie oraz innych użytkowników ruchu drogowego. To kwestia priorytetowa bo bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze.*Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 1 790,00 zł PROMOCJA czasowa trwa do 31.08.23

  1 968,00 zł
 • kup

  Alkomat osobisty AlkoSmart Alpha to idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych oraz dla małych firmy.

  299,00 zł
 • AlkoSmart Beta to idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych. Zaawansowana technologia policyjna w podręcznym analizatorze sprawdzi się w każdej sytuacji.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 289zł

  289,00 zł 229,00 zł
  Obniżka!
 • Prosty, kompaktowy i zarazem dokładny alkomat do użytku osobistego. Wyposażony w sensor półprzewodnikowy o zakresie pomiarowym do 2 promili.

  159,00 zł
 • Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować? AlcoFind AF-35 Premium jest nowością na rynku, koreański producent Da-Tech jest światowym liderem na rynku...

  489,00 zł
 • Alkomat osobisty AlkoSmart AT8070 wyposażony w sensor elektrochemiczny o wysokiej dokładności oraz czułości. Dobra cena idzie w parze z dobrą jakością alkomatu.

  249,00 zł
 • Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować ? 

  439,00 zł
 • kup

  Alkomat DA-8700USB jest produktem koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8700S  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową.

  499,00 zł
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Alkomaty osobiste przeznaczone są do użytku indywidualnego do samokontroli.

Alkomaty osobiste to niewielkie, ale niezwykle funkcjonalne testery o określonych zakresach pomiarowych i odpowiedniej rozdzielczości wskazań. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór tego rodzaju sprzętu o praktycznych funkcjach i możliwościach. Każdy alkomat elektroniczny wykonuje precyzyjny i szybki pomiar dzięki bardzo czułemu sensorowi o niezawodnym, stabilnym działaniu. Urządzenia posiadają ponadto specjalny układ monitorujący stan sensora, który jest sprawdzany każdorazowo przed kolejnym pomiarem. Ta funkcja skutecznie ogranicza ryzyko zanieczyszczenia oparami alkoholowymi po uprzedni użyciu, co miałoby negatywny wpływ na rzetelność kolejnego badania.

Nasze alkomaty osobiste doskonale sprawdzają się podczas użytkowania indywidualnego i samokontroli w sytuacji, kiedy nie jesteśmy pewni, czy możemy normalnie funkcjonować po spożyciu trunku lub prowadzić pojazd. Tego rodzaju sprzęt dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się wyjątkową precyzją wykonania, poręcznością, kompaktowym rozmiarem oraz możliwością łatwego powtórzenia pomiaru. W naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze  alkomaty elektrochemiczne, które wyróżnia wysoka klasa przy jednocześnie przystępnej cenie.

Niezawodny elektroniczny alkomat będzie z pewnością mądrym i dobrym wyborem dla użytkowników, którzy cenią kontrolę i posiadają świadomość zagrożeń, jakie niesie ze sobą np. prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Dzięki niemu unikniemy nieprzewidzianych sytuacji wiążących się z konfliktem z prawem i zyskamy pewność, czy możemy normalnie funkcjonować po uczestnictwie w przyjęciu czy spotkaniu, któremu towarzyszy spożycie różnego rodzaju trunków. Nasze urządzenia zaopatrzone są w zaawansowane czujniki półprzewodnikowe, mają elegancki, estetyczny wygląd i pozostają niezwykle proste w obsłudze. Każdy egzemplarz jest przed sprzedażą dokładnie sprawdzany przez naszych specjalistów, dlaczego mają Państwo pewność, że alkomat będzie w pełni sprawny.

Wyniki pomiaru przedstawiane są w promilach, a urządzenia są dodatkowo zaopatrzone w sygnał alarmowy informujący o wysokiej zawartości alkoholu. Cyfrowy podświetlany wyświetlacz LCD ułatwia odczytanie wyniku, a specjalny dodatkowy alarm sygnalizuje rozładowanie baterii. Dostępne są także wygodne funkcje automatycznego wyłączania testera.