Lista produktów producenta: LIFELOC

Prezentowane poniżej alkomaty firmy Lifeloc to wyjątkowo dokładne i godne zaufania urządzenia pomiarowe. Stosowane są między innymi przez Policje wielu krajów, laboratoria badawcze oraz prywatne osoby, którym zależy na dokładnym oraz szybkim pomiarze zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Słyną one z wykrywania nawet śladowych ilości alkoholu. Firma Lifeloc jest jednym z czołowych producentów tego rodzaju specjalistycznych urządzeń na świcie. Produkowane w USA aparaty dystrybuowane są na całym świecie. Nasz sklep oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów tej cenionej marki.


W kategorii tej znajdują się zarówno przenośne alkomaty, jak i tak zwane przemysłowe, których przeznaczeniem jest kontrolowanie dużych ilości osób, np. w zakładach pracy. Wszystkie one posiadają wymagane atesty oraz dopuszczone są do sprzedaży na terenie naszego kraju. Wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości oraz wykorzystują nowoczesne technologie. W ofercie dostępne są dodatkowe akcesoria do tych urządzeń takie jak ustniki, czy aparaty do wzorcowania i kalibracji alkomatów.


Firma Lifeloc ma ponad trzy dekady doświadczenia w projektowaniu oraz produkowaniu wysokiej klasy alkomatów gwarantujących dokładność pomiaru za każdym razem. Produkty te w wielu krajach używane są przez policjantów, zakłady pracy oraz indywidualne osoby oczekujące wysokich standardów od używanych przez siebie urządzeń. Jeżeli zależy Ci na jakości i pewności wybierz alkomaty Lifeloc z naszej oferty, a z pewnością będziesz zadowolony z dokonanego zakupu.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów