Kalibracja Alkohit X5

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu X5

65,00 zł

- +

KALX5

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł

Częstotliwość kalibracji alkomatu uzależniona jest od rodzaju sensora w jakie wyposażone jest urządzenie. Powinna się odbywać w specjalistycznych warunkach laboratoryjnych, gdzie alkomat podłączony jest do urządzeń wzorcowych tzw. symulatorów wydechu. Proces ten polega na skonfigurowaniu oprogramowania z sensorem urządzenia. Dzięki takim działaniom alkomat będzie wskazywał poprawne wyniki i miarodajne pomiarowe.

Kalibracja alkomatu Alkohit X5 powinna się odbywać raz na 12 miesięcy lub po 500 przeprowadzonych testach, ponieważ urządzenie posiada wbudowany sensor elektrochemiczny. Testery trzeźwości z czujnikiem półprzewodnikowym powinny być kalibrowane co 6 miesięcy lub po 200 pomiarach.

Adiustacja analizatorów wydechu jest bardzo ważnym zabiegiem, którego nie należy lekceważyć, ponieważ rozkalibrowany alkomat będzie dawał niepoprawne wyniki pomiarowe. Kalibracja alkomatu Alkohit X5 poświadczona jest specjalnym dokumentem, Certyfikatem Kalibracji na którym znajdują się wskazania alkomatu na dobranych wzorcach zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu o różnych stężeniach.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"
*zdjęcie alkomatu x5 użyte wyłącznie w celach informacyjnych
*wykonujemy wyłącznie serwis pogwarancyjny/kalibrację pogwarancyjną alkomatu x5, zakup usługi kalibracji w sklepie alkomaty.net.pl oznacza wyrażenie zgody na wykonanie kalibracji alkomatu x5

Napisz opinię

Kalibracja Alkohit X5

Kalibracja Alkohit X5

Usługa kalibracji alkomatu X5