Alkomaty Przesiewowe 

Jest 21 produktów.
 • Alkomat przesiewowy AF-100S to nowy produkt firmy DA-TECH. Alkomat jest wyposażony w sensor elektrochemiczny przeznaczony do dużej ilości szybkich badań. Posiada zestaw diodowy który określa przedziały zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

  1 199,00 zł
 • Niezawodny alkomat AlcoDigital One Ver. 2.0 przeznaczony do szybkich badań przesiewowych. Model wyposażony w czytelny wyświetlacz wskazujący wyniki pomiaru cyfrowo. W zestawie znalazło się miejsce na walizkę w komplecie, która ułatwia transport i zwiększa mobilność modelu.

  1 349,00 zł
 • kup

  Alkomat AlcoDigital P-200 z wbudowaną drukarką to hit technologiczny, który bardzo szybko i skutecznie pomoże ocenić czy jesteś trzeźwy. Urządzenie te zachwyca swoim nowoczesnym wyglądem i szybkością działania.

  3 299,00 zł
 • Alkomat AlcoDigital P100 jest specjalnie wyspecjalizowanym urządzeniem, które w dokładny i skuteczny sposób bada zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wielką zaletą jest pełne polskie menu oraz bardzo wysoka precyzja pomiarów.

  1 599,00 zł
 • Alkomat Drager 6820 składa się z policyjnego sensora elektrochemicznego w technologii 1/4" (DrägerSensor).

  5 885,00 zł
 • Alkomat przesiewowy FC5 Hornet z firmy Lifeloc Technologies jest nową generacją pasywnych alkomatów z czujnikiem elektrochemicznym. Sprawdza się w instytucjach takich jak przedsiębiorstwa, szkoły, zakłady karne i we wszystkich branżach związanych z bezpieczeństwem.

  2 890,00 zł
 • Profesjonalny alkomat przemysłowy amerykańskiej firmy Lifeloc Sentinel™. Bardzo wytrzymały i przystosowany do bardzo dużej ilości pomiarów dziennie. Może być wykorzystany w bardzo dużych zakładach pracy do kontroli pracowników na bramkach. Można go w pełni zintegrować z isniejącą już w fabryce czy kopalni infrastrukturą zabezpieczającą.

  14 900,00 zł
 • Profesjonalny alkomat przemysłowy amerykańskiej firmy Lifeloc Sentinel™. Bardzo wytrzymały i przystosowany do bardzo dużej ilości pomiarów dziennie. Może być wykorzystany w bardzo dużych zakładach pracy do kontroli pracowników na bramkach. Można go w pełni zintegrować z isniejącą już w fabryce czy kopalni infrastrukturą zabezpieczającą.

  14 990,00 zł
 • kup

  Alkomat Przemysłowy Dräger 5510 to alkotester profesjonalny nadający się zarówno do zastosowań Policyjnych jak i dla użytkowników indywidualnych.  Zpowodzeniem może być stosowany również przez małe i średnie  firmy oraz instytucje. Jest wyposażony w policyjny sensor w technologii 1/4" DragerSensor oraz Polskie menu użytkownika.

  1 586,70 zł
 • Nowość w naszej ofercie, profesjonalny alkomat BLOW 4.0. Kolejny alkomat przesiewowy do zastosowań policyjnych, przeznaczony głównie do szybkich i masowych badań.

  1 499,00 zł
 • Alkomat ACS ALCOLAB Mini to funkcjonalne urządzenie do badania stanu trzeźwości przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Najczęściej spotkać można go w miejscach publicznych, gdzie poszczególne osoby mogą sprawdzić ilość wydychanego alkoholu w powietrzu.

  4 699,00 zł
 • Alkomat przesiewowy Dräger 5000 to urządzenie do badań poziomu alkoholu w organizmie. Wyróżnia się szybkością otrzymywanych wyników, a ponadto cechuje go wysoka trwałość, dzięki czemu jest idealnym alkomatem do przeprowadzania masowych badań. .

  2 192,00 zł
 • Nowoczesny alkomat Alkotop Plus został zaprojektowany przez polską firmę w celu przeprowadzania szybkiego i sprawnego badania przesiewowego, mającego zweryfikować trzeźwość. Alkotop Plus jest bezustnikowy, co umożliwia wykonywanie testów na wielu osobach bez konieczności wymiany nowego ustnika.

  1 699,00 zł
 • Alkomaty stacjonarne to bardzo przydatne urządzenia w wielu miejscach użyteczności publicznej. Do jednych z bardzo popularnych, estetycznych i precyzyjnych przyrządów należy alkomat stacjonarny AlcoDigital 303-MG. 

  1 999,00 zł
 • Do jednych z bardzo skutecznych i informujących o bardzo dokładnych danych pomiarowych należny alkomat stacjonarny AlcoDigital 303-MG. Idealnie się nadaje dla różnego rodzaju firm i policji.

  1 999,00 zł
 • Aby stworzyć bezpieczniejsze drogi i społeczności amerykańska firma Lifeloc stworzyła nowoczesny i łatwy w obsłudze produkt, a jest nim alkomat Lifeloc LT7. To potężna i skuteczna broń przeciwko osobom nadużywającym alkoholu i wsiadającym później za kółko.

  3 499,00 zł
 • Jazda pod wpływem alkoholu to stwarzanie poważnego zagrożenia dla życia i zdrowia, nie tylko swojego, ale także innych użytkowników ruchu. Aby zapobiegać nieodpowiedzialnym zachowaniom i zwiększyć bezpieczeństwo na drodze należy korzystać z profesjonalnych narzędzi, a są nimi alkomaty. Do jednym z najlepszych na rynku należy amerykański Lifeloc LX9.

  4 399,00 zł
 • Wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu jest niedopuszczalne. Wielu z nas obawia się nawet wsiadania za "kółko" następnego dnia po imprezie. W związku z tym warto poddać się badaniu alkomatem, który da nam pewność, że możemy bez obaw prowadzić samochód. Takim urządzeniem jest alkomat Lifeloc LX9.

  6 999,00 zł
 • Nowoczesny alkomat Alkotop Plus został zaprojektowany przez polską firmę w celu przeprowadzania szybkiego i sprawnego badania przesiewowego, mającego zweryfikować trzeźwość. Alkotop Plus jest bezustnikowy, co umożliwia wykonywanie testów na wielu osobach bez konieczności wymiany nowego ustnika.

  2 399,00 zł
 • Dräger Alcotest® 7000 jest nowością na rynku. Pomiary można przeprowadzać za pomocą standardowego ustnika jak za pomocą lejka. Alkomat posiada większy zakres temperatury pracy oraz pomiaru. Alkomat Alcotest 7000 jest unikalny również pod względem rozwiązań sieciowych. Alkomat wymaga kalibracji jedynie raz na 12 miesięcy.

  5 020,00 zł
 • Alkomat AlcoDigital P100 BL jest specjalnie wyspecjalizowanym urządzeniem, które w dokładny i skuteczny sposób bada zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wielką zaletą jest pełne polskie menu oraz bardzo wysoka precyzja pomiarów.

  1 599,00 zł
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Alkomaty do szybkich badań przesiewowych i bezustnikowych. Alkomaty do zastosowań policyjnych oraz przemysłowych dla dużych i średnich firm i instytucji.

Urządzenia dostępne w tej ofercie to wysokiej klasy alkomaty przeznaczone do bardzo szybkiej i efektywnej kontroli trzeźwości. Doskonale nadają się do sprawnego badania nawet dużych grup osób. Precyzyjnie wykazują one właściwy wynik, nawet podczas intensywnego użytkowania. Charakteryzują się przy tym niezwykłą dokładnością pomiaru. Zastosowanie nowoczesnej technologii sprawdza się podczas badania większej liczby osób w jak najkrótszym czasie. Alkomaty przesiewowe powstały z myślą o rzetelnej, wstępnej ocenie trzeźwości. W przypadku wykrycia obecności alkoholu w wydychanym powietrzu możliwe jest dodatkowe zwiększenie pewności pomiaru poprzez przeprowadzenie dodatkowych, jeszcze bardziej szczegółowych badań za pomocą profesjonalnego sprzętu. Nasze modele przesiewowe dają jednak bardzo wysokie prawdopodobieństwo wskazania osób nietrzeźwych. Przydadzą się zwłaszcza podczas różnego rodzaju zorganizowanych akcji badania trzeźwości, np. wśród kierowców lub uczestników masowych imprez.

To zaawansowane technicznie urządzenie zaopatrzone zostało w specjalny sensor elektrochemiczny, który praktycznie natychmiast reaguje na zawarte w wydychanym powietrzu cząsteczki alkoholu, a następnie wyświetla odpowiednią informację. Odznacza się kompaktowym rozmiarem i niewielką wagą, dzięki czemu pozostaje wygodne w użyciu i jest łatwe w transporcie.

Niezwykle ważną kwestią jest również utrzymanie odpowiedniej higieny podczas badania alkomatem. Rozwiązaniem tej kwestii będą alkomaty bezustnikowe czyli bezdotykowe. Ich przemyślana konstrukcja i dobrze dobrane parametry umożliwiają bezpieczne pobranie wystarczającej próbki. Nasze alkomaty przesiewowe gwarantują uzyskanie miarodajnego wyniku oraz wykonywanie precyzyjnych przesiewowych badań trzeźwości. Jeśli zależy Państwu na jak największym bezpieczeństwie osób badanych oraz rzetelności każdego wyniku, profesjonalny i niezawodny alkomat bezustnikowy będzie na pewno doskonałym rozwiązaniem odpowiadającym na potrzeby i warunki badania w każdej sytuacji.