Ustniki do Alkomatów 

Jest 33 produktów.
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Ustniki do alkomatu to ważne akcesoria, zapewniają one nie tylko prawidłowy wynik pomiaru, ale także higieniczne i bezpieczne dla zdrowia badanego przeprowadzanie kontroli. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się szeroka oferta tego rodzaju produktów, by każdy posiadacz alkomatu był w stanie odnaleźć ustniki odpowiednie do danego urządzenia. W kategorii tej znajdują się zarówno modele jednorazowe, jak i te wielokrotnego użytku, ponieważ w niektórych przypadkach dozwolone jest stosowanie ustników wielorazowych, wykonanych ze specjalnego tworzywa.

W prywatnie używanych urządzeniach najczęściej stosowane są ustniki do alkomatu wielokrotnego użytku. Do ich produkcji wykorzystywany jest specjalny rodzaj tworzywa sztucznego, które jest przystosowane do kontaktu z florą bakteryjną znajdującą się w jamie ustnej człowieka. Materiał ten wystarczy obmyć w czystej i letniej wodzie, by ustnik był znowu gotowy do użytku. W związku z tym, osoby, które stosują alkomaty okazjonalnie, kilka lub kilkanaście razy w miesiącu, mogą bez obaw zaopatrzyć się w ustniki wielokrotnego użytku. Oferujemy szeroki wybór tego rodzaju akcesoriów pasujących do większości modeli alkomatów sprzedawanych i dostępnych na polskim rynku. Są to ustniki wysokiej jakości, posiadające konieczne atesty oraz certyfikaty, dlatego też są bezpieczne w użyciu oraz skuteczne.

Natomiast jednorazowe ustniki do alkomatu polecamy właścicielom firm, zakładów produkcyjnych czy też innych podmiotów, gdzie wykonywane są częste kontrole stanu trzeźwości pracowników. Do tego celu potrzebna jest duża ilość tego rodzaju produktów, co gwarantuje bezpieczeństwo, pewność pomiaru oraz zachowanie wszystkich zasad higieny. Każdy jednorazowy ustnik do alkomatu jest łatwy zarówno w montażu, jak i w użyciu, a akcesoria te kupowane w zbiorczych opakowaniach po kilka lub kilkanaście sztuk, nie stanowią dużego obciążenia finansowego. Dostępne w naszej ofercie tego rodzaju produkty mogą być stosowane w wielu modelach alkomatów, pochodzących od różnych producentów.