Kalibracja Alkohit X3

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu X3

65,00 zł

- +

KALX3

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kalibracja alkomatu to proces przywracania jego wskazań do pomiarów wzorcowych. W rezultacie zostaje wykonana kontrola i optymalizacja działania, dzięki czemu urządzenie ponownie może prawidłowo wskazywać stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Potwierdzeniem wykonania usługi jest certyfikat kalibracji, który jest ważny przez określony czas.

Kalibracja alkomatu Alkohit X3 może być wykonywana co 12 miesięcy lub po wykonaniu 500 pomiarów. Jest to urządzenie posiadające sensory elektrochemiczne, które są niezawodne i bardziej dokładne niż stosowane w alkomatach z sensorami półprzewodnikowymi. Te ostatnie muszą być kalibrowane co 6 miesięcy lub po osiągnięciu przebiegu 200 pomiarów.

W procesie kalibracji urządzenie jest poddawane działaniu wzorców alkoholu, które zawierają różne stężenia alkoholu wyrażone w promilach, na przykład 0,20‰, 0,50‰, 1,00‰. Zamontowane czujniki są regulowane w taki sposób, aby zawartość alkoholu we wtłaczanym powietrzu była identyczna na wyświetlaczu, jak wartość wskazana na pojemniku odczynnika w kalibratorze.

Kalibracji należy poddawać każdy alkomat, niezależnie od jego rodzaju. Niewykonanie tej czynności grozi nie tylko nieprawidłowymi wskazaniami, lecz nawet uszkodzeniem sensora. Cykliczna i regularnie wykonana kalibracja alkomatu Alkohit X3 gwarantuje, że wskazania urządzenia są prawidłowe, nawet po długim czasie eksploatacji.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracjiKTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"
*zdjęcie alkomatu x3 użyte wyłącznie w celach informacyjnych
*wykonujemy wyłącznie serwis pogwarancyjny/kalibrację pogwarancyjną alkomatu x3, zakup usługi kalibracji w sklepie alkomaty.net.pl oznacza wyrażenie zgody na wykonanie kalibracji alkomatu x3

Napisz opinię

Kalibracja Alkohit X3

Kalibracja Alkohit X3

Usługa kalibracji alkomatu X3