Lista produktów producenta: DRAGER

Alkomat to specjalistyczne urządzenie, przeznaczone do wykrywania alkoholu w wydychanym powietrzu osoby poddanej badaniu. Dzięki wykorzystaniu takiego sprzętu można w sposób bardzo dokładny i wiarygodny sprawdzić jaka jest ilość alkoholu w organizmie. Tego typu urządzenia mają bardzo wiele zastosowań. Wykorzystywane są przez służby mundurowe, szpitale czy zakłady pracy.

Alkomaty niemieckiej marki Drager to najwyżej klasy urządzenia, które dają szybkie, niezawodne i precyzyjne pomiary. Niemiecki producent oferuje akcesoria zarówno do użytku indywidualnego, jak i zastosowań policyjnych oraz na potrzeby firm oraz instytucji.
W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór modeli alkomatów, które posiadają różne parametry techniczne i posiadają nowoczesne, pewne i sprawdzone rozwiązania. Cechują się też nowoczesnym i eleganckim designem.

Znajdziesz tu profesjonalne alkomaty, które gwarantują dokładne i powtarzalne pomiary. Idealnie dopracowane świetnie sprawdzają się w zadaniach, do których zostały przeznaczone. Dzięki zastosowaniu bezkonkurencyjnych rozwiązań, funkcje pomiarowe wykonuje się w sposób szybki i komfortowy. Oferowane urządzenia zostały zaprojektowane w nowoczesny sposób i można je wykorzystywać mobilnie oraz stacjonarnie.
Wszystkie modele spełniają rygorystyczne normy europejskie, co świadczy o ich wysokiej jakości i niezawodności.
Marka Drager to niekwestionowany lider w produkcji alkomatów przeznaczonych zarówno dla odpowiedzialnych kierowców, jak i różnego rodzaju służb i firm.
na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 72 elementów