Szukaj

Producenci

Wyjątkowo spokojny dzień - Partner filmu

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    22 październik 2020    wyświetleń (54)
Firm profilaktyczny - "Wyjątkowo spokojny dzień". BEAN Alkomaty oficjalnym partnerem filmu. *zobacz film*

Alkomaty 0.0 - 4.0 ‰

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    24 wrzesień 2020    wyświetleń (163)
Alkomaty 0.0-4.0 to urządzenia, których zakres pomiarowy wynosi 0,00-4,00‰. Są one bardzo popularne i najczęściej stosowane. Dlatego wszystkie osoby, które rozważają zakup tego urządzenia, mogą sięgnąć po jeden z tego typu modeli. Nie ważne, czy będzie on stosowany zawodowo czy prywatnie. Liczy się precyzja pomiarów i niezawodność. Dlatego przedstawiamy trzy modele alkomatów, na które można liczyć w każdej sytuacji.

Badanie alkomatem w pracy

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    26 sierpień 2020    wyświetleń (227)
Trzeźwość jest warunkiem koniecznym do wykonywania obowiązków zawodowych. Dlatego też ważne, aby zarówno pracodawca, jak i pracownicy byli pewni, iż wszyscy członkowie załogi są skupieni na swoich zadaniach, a ich zachowanie nie jest podyktowane działaniem obcych substancji w organizmie.

Wirtualny alkomat a rzeczywistość

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    29 lipiec 2020    wyświetleń (394)
Często po mocno zakrapianej imprezie chcąc sprawdzić, kiedy nasz organizm będzie całkowicie wolny od alkoholu sięgamy po internetowe alkomaty. Dzięki matematycznym przelicznikom podają one teoretycznie wiarygodną informację odnośnie tego, jak długo organizm człowieka będzie pod wpływem etanolu.

Ile mogę wypić - kalkulator promili/alkoholu

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    24 czerwiec 2020    wyświetleń (2761)
Wsiadając za kółko, każdy odpowiedzialny człowiek kieruje się przede wszystkim bezpieczeństwem - swoim, współpasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Nie ulega wątpliwości, że spożywanie alkoholu w znaczącym stopniu może wpływać na zachowanie na drodze.

Sposoby na kaca ? Co pomaga ?

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    28 maj 2020    wyświetleń (470)
Niezawodne sposoby na kaca warto poznać na kilka czy kilkanaście godzin przed planowaną biesiadą. I mimo że nie ma jednego stuprocentowego środka na dolegliwości związane z brakiem umiaru, to dobrze jest przygotować organizm na walkę z trucizną, jaką jest alkohol. Na walkę nie tylko z etanolem, ale też aldehydem octowym, będącym związkiem chemicznym w dużej mierze odpowiedzialnym za silne bóle głowy i mizerną kondycję psychofizyczną.

Jak działa wirtualny alkomat?

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach     5 maj 2020    wyświetleń (704)
Wielu kierowców, idąc na imprezę, stawia sobie pytanie ile mogę wypić aby na drugi dzień bezpiecznie i zgodnie z prawem zasiąść za kierownicą?. Odpowiedź na nie jednak nigdy nie może być w pełni wiarygodna. Choć dana osoba w przybliżeniu może znać jaka jest dla niej dopuszczalna ilość alkoholu do spożycia, jego wpływ na organizm zależy przecież od szeregu innych, trudnych do określenia zmiennych jak chociażby rodzaj diety czy typ sylwetki. Dobrze

Ile się trzeźwieje po 2 piwach?

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    10 kwiecień 2020    wyświetleń (20849)
Zgodnie z obiegową opinią, piwo należy do alkoholi niskoprocentowych. Takich, które „trzymają krótko“ i trudno się nimi upić. W związku z tym, często zastanawiamy się, czy wychodząc prosto z baru możemy od razu wsiąść za kółko lub jak długo po wypiciu większej ilości piw jesteśmy w stanie bezpiecznie prowadzić samochód. Poniżej postaramy się odpowiedzieć na pytanie, po jakim czasie od wypicia alkoholu można spodziewać się zniesienia jego wpływu n

Test 2020 Alkomat przesiewowy ALKOTOP PLUS wzocowanie

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    29 styczeń 2020    wyświetleń (535)
Test wzorcowania alkomatu ALKOTOP PLUS w niezależnym akredytowanym przez Polskie Centrym Akredytacji laboratorium wzorcującym. Test pokazuje jak dokładny jest to alkomat.

[TEST] Alkomat barowy naścienny zarobkowy oraz na przycisk dla firm !

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach     2 październik 2019    wyświetleń (763)
Tym razem testujemy alkomat AlcoDigital w wydaniu naściennym. Testowany produkt występuje w dwóch wersjach. Wersji zarobkowej (barowej) oraz w wersji użytkowej (na przycisk).

Alkomat ustnikowo bezustnikowy ALKOTOP PLUS dla policji TEST

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    11 wrzesień 2019    wyświetleń (1006)
Alkomat ALKOTOP PLUS jest głównie przeznaczony do bardzo szybkich badań przesiewowych (bezustnikowych), ale producent postanowił dodatkowo wyposażyć ten alkomat w funkcje ustnikową co jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem.

Alkomat pałka Drager 5000. Nowa lepsza cena.

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    23 lipiec 2019    wyświetleń (830)
Alkomat Drager 5000 charakteryzuje się bardzo wysoką dokładnością oraz żywotnością sensora. Producent tych alkomatów jako jedyny zaleca kalibracje swojego alkomatu przesiewowego co 24 miesiące, co jest niespotykane wśród tego typu analizatorów wydechu.

Jaki najlepszy alkomat elektrochemiczny. AlcoFind Polaris teraz większa rozdzielczość wskazań.

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach     1 marzec 2019    wyświetleń (2471)
Alkomat POLARIS w nowej odsłonie uzyskał nowe funkcjonalności oraz rozdzielczość wskazań do 3 miejsc po przecinku

Alkomat półprzewodnikowy opinie. Porównanie alkomatów 2019. Czy warto kupować ?

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    30 październik 2018    wyświetleń (1707)
Alkomaty z sensorami półprzewodnikowymi to stara technologia. Sprawdzała się 10-15 lat temu kiedy alkomaty z sensorami elektrochemicznymi były bardzo drogie i ciężko dostępne dla użytkownika indywidualnego. Wtedy również nie było to rozwiązanie perfekcyjne, ale zważając na to że nie było innych alkomatów elektrochemicznych w cenie 200-300 zł, jakoś się sprawdzały

Przedłużona gwarancja na alkomat. 3, 5, 10 lat. Na co zwracać uwagę ?

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    18 październik 2018    wyświetleń (1090)
Sprzedawcy chwalą się, że kupujący otrzyma gwarancję przedłużoną na alkomat. Lakoniczne 5, 6 lat gwarancji w ofercie powinno wzmóc czujność kupującego alkomat. Warto zadać sobie pytanie: Właściwie na co mamy tą gwarancję i od czego ona zależy ?

Alkomat na 2019. Test alkomatu POLARIS.

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    27 wrzesień 2018    wyświetleń (2052)
Zaawansowany technologicznie alkomat POLARIS to nowość w ofercie dystrybutora alkomatów BEAN na 2019 rok. Charakteryzuje go bardzo wysoka dokładność pomiarów oraz zaawansowane menu użytkownika.

Jaki najlepszy Alkomat AlcoFind 2018. Wielka promocja.

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    23 maj 2018    wyświetleń (2999)
Promocja na alkomaty AlcoFind 2018. Rozszerzona gwarancja do 10 lat oraz kalibracje gratis bez limitu. Wysoka jakość produktów gwarantują producent firma DaTech oraz firma BEAN autoryzowany dystrybutor oraz serwis.

Ranking alkomatów 2018 / Porównanie alkomatów osobistych AlcoFind

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    13 marzec 2018    wyświetleń (11274)
Zrobiliśmy dla Państwa porównanie 5 najpopularniejszych alkomatów osobistych koreańskiego producenta DaTech (marka AlcoFind). Przy ocenie alkomatów uwzględniliśmy czynniki takie jak.

Jaki alkomat 2018 opinie/test. Alkomat dla kierowcy AlcoDigital XS50.

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach     2 marzec 2018    wyświetleń (3164)
Polski producent alkomatów AlcoDigital wprowadził w lutym na rynek nowy model alkomatu XS50. Znalazł się on w naszej ofercie po pozytywnym przejściu testów tego alkomatu. Poniżej przedstawiamy wyniki testów oraz krótki opis funkcjonalności alkomatu AlcoDigital XS50.

Jaki alkomat przesiewowy ? Alkomat Dräger 5000 Warszawa nowość !

  Blog Alkomaty - najlepszy blog o alkomatach    24 styczeń 2018    wyświetleń (1079)
Alkomat Dräger Alcotest 5000 to nowy przesiewowy alkomat niemieckiej firmy Drägerwerk AG & Co. KGaA. Jest to propozycja dla policji, służb mundurowych, firm i instytucji jako idealne urządzenie o wysokiej dokładności i żywotności sensora spełniające rygorystyczne normy europejskie.
Showing 1 to 20 of 65 (1 Pages)