Kalibracja Alkohit X60

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu X60

75,00 zł

- +

KALX60

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kalibracja alkomatu Alkohit X60 jest procesem związanym z serwisem tego urządzenia, który polega na ustawieniu tego przyrządu tak, aby ponownie wskazywał poprawne wyniki. Czynność ta jest dokonywana na różnych wzorcach alkoholu o stężeniach np.: 0.20‰, 0.50‰, 1.00‰. Po ukończeniu takiej czynności, jak kalibracja alkomatu Alkohit X60 wydany zostaje certyfikat kalibracji. Jest to dokument poświadczający poprawność wyników pokazywanych przez przyrząd.
Ważność tego kwitu jest uzależniana od sensorów sprzętu. Jeżeli alkomat posiada sensory półprzewodnikowe, powinien być kalibrowany co 6 miesięcy lub co 200szt. pomiarów, natomiast w przypadku, gdy posiada sensory elektrochemiczne proces ten należy wykonywać co 12 miesięcy lub co 500szt. pomiarów (chyba że producent zaleca inaczej), po upływie tego czasu certyfikat traci ważność. Nie istnieje alkomat, którego nie trzeba kalibrować, wszystkie urządzenia tego rodzaju, bez wyjątku należy poddawać cyklicznej kalibracji jest to dokument, który jest wystawiany po wykonanej usłudze kalibracji i poświadcza on poprawność wskazań alkomatu. 

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"
*zdjęcie alkomatu x60 użyte wyłącznie w celach informacyjnych
*wykonujemy wyłącznie serwis pogwarancyjny/kalibrację pogwarancyjną alkomatu x60, zakup usługi kalibracji w sklepie alkomaty.net.pl oraz dostarczenie alkomatu do naszego serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykonanie kalibracji alkomatu x60
* w przypadku uszkodzenia sensora nie wykonujemy napraw alkomatu

Napisz opinię

Kalibracja Alkohit X60

Kalibracja Alkohit X60

Usługa kalibracji alkomatu X60