Lista produktów producenta: BEAN

Firma Bean znana jest z dystrybucji szerokiej gamy alkomatów przeznaczonych zarówno do indywidualnych zastosowań, jak i używanych w przemyśle lub przez służby mundurowe. Cenione są one za kompaktowe rozmiary, skuteczne działanie, oraz przystępne ceny. Także dokładność wykonywanych pomiarów nie budzi żadnych wątpliwości. Urządzenia te są precyzyjne dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości komponentów. Pozwoliło to firmie uzyskać na rynku wysoką pozycję i zdobyć zaufanie klientów zarówno tych instytucjonalnych, jak i osób prywatnych.


Alkomaty zebrane w tej kategorii charakteryzują się małymi rozmiarami, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się do schowka samochodowego, plecaka czy damskiej torebki. Są zawsze pod ręką, umożliwiają łatwe zbadanie stanu trzeźwości danej osoby. Są przydatne w różnych sytuacjach np. przed planowaną podróżą samochodem lub kąpielą w jeziorze, czy stawie. Mając przy sobie tego rodzaju urządzenie zawsze możemy zainterweniować i być może uratować komuś życie.


Alkomaty Bean to niezawodne i wygodne w użyciu urządzenia niezbędne w pracy kierowcy, spedytora oraz wszystkich tych osób, których obowiązki zawodowe polegają na zapewnieniu bezpieczeństwa w funkcjonowaniu dużych zakładów przemysłowych lub przedsiębiorstw. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają wymagane prawem atesty i normy, dzięki czemu ich stosowanie jest legalne, a wyniki pomiarów mogą być prezentowane jako dowody w sądzie bez obawy o ich odrzucenie. Alkomaty Bean mogą uratować życie, jak i menie wielu osób.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów