Kalibracja Alkohit X30

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu X30

65,00 zł

- +

KALX30

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Każdy alkomat posiada wbudowany sensor elektrochemiczny lub półprzewodnikowy, który jet bardzo ważnym elementem urządzenia. To od rodzaju czujnika zależy w jakiej częstotliwości będzie kalibrowany alkomat, a także od ilości przeprowadzonych testów na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu.

Każdy alkomat musi zostać poddany cyklicznej kalibracji, ponieważ od tego zależy poprawność jego wskazań. Kalibracja alkomatu Alkohit X30 powinna być wykonana co 12 miesięcy lub po 200 przeprowadzonych pomiarach, ponieważ urządzenie posiada wbudowany sensor elektrochemiczny. Analizatory wydechu z czujnikiem półprzewodnikowym powinny być kalibrowane co 6 miesięcy lub po przeprowadzeniu 200 badań pomiarowych.

Adiustacja jest przeprowadzana w specjalnych warunkach laboratoryjnych, gdzie alkomat podłączony jest do tzw. symulatorów wydechu, które wydmuchują powietrze ze wzorcowym stężeniem alkoholu, np. 0.20‰, 0.50‰, 1.00‰. Kalibracja alkomatu Alkohit X30 jest odpowiednio udokumentowana specjalnym Certyfikatem Kalibracji.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"
*zdjęcie alkomatu x30 użyte wyłącznie w celach informacyjnych
*wykonujemy wyłącznie serwis pogwarancyjny/kalibrację pogwarancyjną alkomatu x30, zakup usługi kalibracji w sklepie alkomaty.net.pl oznacza wyrażenie zgody na wykonanie kalibracji alkomatu x30

Napisz opinię

Kalibracja Alkohit X30

Kalibracja Alkohit X30

Usługa kalibracji alkomatu X30