Przetwornice Napięcia  

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Wydajne przetwornice napięcia

Przetwornice napięcia (zwane też popularnie konwerterami lub falownikami) to bardzo przydatne urządzenia mające na celu dostosowanie napięcia i natężenia prądu od różnego rodzaju urządzeń. Przetwornice są szeroko stosowane do różnego rodzaju produktów - począwszy od telefonów komórkowych, a skończywszy na panelach fotowoltaicznych.

W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć kilka modeli przetwornic renomowanych marek, uznawanych za jedne z najlepszych na rynku.

Przetwornice SINUS

W tej kategorii można znaleźć przetwornice popularnych napięć - w tym przetwornica napięcia 12V, 24V i wiele innych. Jest to bardzo przydatne urządzenie w przypadku braku możliwości dostępu do klasycznej sieci 230V. Przetwornice SINUS są dostosowane do działania z różnego rodzaju akumulatorami, dzięki czemu są stosowane do samochodów jako popularny element zasilania. Każda oferowana przetwornica samochodowa bazuje na wysokiej klasy materiałach, zapewniając efektywność działania urządzenia oraz wysoki poziomi bezpieczeństwa dla użytkowników. Każda przetwornica napięcia z serii SINUS ma także wiele dodatkowych właściwości - w tym alarm rozładowania akumulatora, zabezpieczenia przed uszkodzeniem zewnętrznym i wewnętrznym czy też solidną obudowę wykonaną z wysokiej jakości aluminium. Przetwornica samochodowa z tej serii ma bardzo wysoką sprawność, sięgającą powyżej 90% i przystosowana jest do pracy w szeroki zakresie temperatur (od 0 do 40 stopni C).

Przetwornice Typ MS

Specyfiką tego typu przetwornicy jest możliwość przetwarzania napięcia stałego DC 24V na napięcie przemienne AC 230V. Taka przetwornica napięcia jest przede wszystkim wykorzystywana do akumulatorów samochodowych, które mogą być wykorzystywane do innych celów - np. zasilania urządzeń zewnętrznych (np. laptopów, USB, lamp i wielu innych). Urządzenia mają odpowiednie zabezpieczenia zwarciowe, termiczne oraz przeciążeniowe, a także sygnał ostrzeżenia przed rozładowaniem akumulatora, do którego podłączana jest przetwornice. Cała seria przetwornic IPS typu MS jest wyposażona w odpowiednie obudowy, chroniące urządzenie przed uszkodzeniem czy wodą, a jednocześnie zabezpieczające użytkownika przed porażeniem prądem. Wszystkie modele przetwornic z tej serii są dostępne w zestawach z odpowiednimi kablami zasilającymi oraz zapasowym bezpiecznikiem. Każda tego typu przetwornica napięcia (przetwornica samochodowa) jest objęta solidną gwarancją producenta - w przypadku większości modeli sięgającej 3 lat.