Lista produktów producenta: ALKOTOP

Niezawodny producent Alkotop wiedzie prym we wprowadzaniu innowacji w tworzeniu urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu we krwi. Alkomaty te dostępne w sprzedaży detalicznej w sklepie alkomaty.net.pl są przeznaczone do użytku: służb mundurowych, firm ochroniarskich czy firm transportowych.


Znajdują one również zastosowanie w użytku prywatnym. Jeżeli dużo podróżujesz lub chcesz mieć pewność pełnej dyspozycyjności swoich kierowców to alkomaty Alkotop są produktami, które powinny znaleźć się w Twoim posiadaniu.


Dzięki wgranemu menu w języku polskim obsługa urządzeń jest bardzo prosta i intuicyjna. Wyniki z przesiewowych testów ustnikowych oraz bezustnikowych są gotowe w kilka sekund po dokonaniu pomiaru na wbudowanym wyświetlaczu graficznym LCD lub TFT. Z racji na bardzo wysoką jakość użytych materiałów, alkomaty są gotowe do pracy w bardzo zróżnicowanych warunkach. Praca z alkomatami Alkotop zapewnia najwyższe standardy ergonomii. Niewielka waga oraz wyprofilowanie umożliwia wygodne wykonywanie badania. Po jego zakończeniu zalecane jest spakowanie alkomatu do futerału lub pokrowca, w celu maksymalnego wydłużenia żywotności urządzenia.


W zależności od potrzeb możliwe jest zastosowanie w alkomatach Alkotop różnych nakładek i ustników. Zapewnia to pełnię higieny oraz wygody również osoby badanej. Pewność pomiarów w czasie użytkowania urządzenia poświadczana jest certyfikatem kalibracji, który wystawiany jest bezpośrednio w dniu sprzedaży. Użytkowanie alkomatu w sposób rozsądny wraz z dbałością o jego przechowywanie oraz kalibrację wyłącznie w certyfikowanych serwisach, dostarczy pewności, że każdy pomiar zostanie wykonany z maksymalną precyzją.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów