Kalibracja Alkohit X500

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu X500

149,00 zł

- +

KALX500

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł

Alkomaty od dawna cieszą się popularnością za równo wśród osób prywatnych, jak ich w firmach czy instytucjach. Jednak, aby działały one sprawnie należy poddawać je cyklicznej kalibracji. Firma alkomaty.net.pl zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem wielu modeli między innymi jest to kalibracja alkomatu Alkohit X500. Polega to na zmianie ustawień tego urządzenia aby na nowo wskazywało poprawny wynik badania. Poddaje się wtedy alkomat działaniu alkoholu różnych stężeń takich jak np.:0.20‰, 0.50‰, 1.00‰.

Kiedy kalibracja alkomatu Alkohit X500 zostanie ukończona z wynikiem pozytywnym wystawiany jest dokument, który nazywa się Certyfikatem kalibracji, a jego ważność zależna jest to rodzaju alkomatu kalibrowanego. Alkomaty z sensorami półprzewodnikowymi po 6 miesiącach bądź 200 użyciach, a w urządzeniach z sensorami elektrochemicznymi to okres 12 miesięcy lub 500 pomiarów.Tak jak zostało wspomniane wcześniej każdy alkomat musi być poddawany regularnym serwisowaniom.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"
*zdjęcie alkomatu x500 użyte wyłącznie w celach informacyjnych
*wykonujemy wyłącznie serwis pogwarancyjny/kalibrację pogwarancyjną alkomatu x500, zakup usługi kalibracji w sklepie alkomaty.net.pl oznacza wyrażenie zgody na wykonanie kalibracji alkomatu x500

Napisz opinię

Kalibracja Alkohit X500

Kalibracja Alkohit X500

Usługa kalibracji alkomatu X500