Narkotesty 

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Testy na obecność narkotyków powinny być niezawodne i wysoce precyzyjne. Alkomaty.net oferuje Państwu narkotesty, które pozwolą szybko i łatwo sprawdzić, czy badana osoba zażywała substancje psychoaktywne. Są one nieinwazyjne i można je wykonać w warunkach domowych. Bezproblemowa jest także interpretacja otrzymanego wyniku.

Narkotesty — zasada działania
Test na obecność narkotyków mogą badać obecność substancji psychoaktywnych w moczu lub ślinie. Specjalny pasek zanurza się w moczu, a po kilku minutach oczekiwania pojawia się wynik. W przypadku śliny, pobranej od badanej osoby za pomocą wacika, należy umieścić ją w specjalnym pojemniku i wstrząsnąć urządzeniem. Istnieją testy przemysłowe, do wielokrotnego użytku oraz jednorazowe.

Interpretacja wyniku
Wynik narkotestu odczytuje się w specjalnym okienku, w którym pojawia się linia kontrolna. Obok klasy konkretnej substancji otrzymujemy linię, jeżeli urządzenie nie wykryło jej obecności w badanej próbce. Z kolei brak obecności linii obok jednej z klas narkotyków oznacza wynik pozytywny. W przypadku testów przemysłowych wykorzystuje się specjalne karty do próbkowania, na których umieszcza się materiał do testowania. Wynik sygnalizowany jest przez diodę, czerwoną w przypadku wyniku pozytywnego lub zieloną, gdy urządzenie nie wykryło obecności narkotyku.

Jakie narkotyki wykrywają testy ?
Do substancji określanych tym mianem narkotyków zaliczamy związki psychoaktywne takie jak: THC (obecne w marihuanie i haszyszu), amfetamina (AMP), metaamfetamina (MET), mefedron, ekstazy (MDMA), kokaina (COC), opiaty OPI (morfina, heroina, kodeina), buprenorfina, oksykodon, tramadon, a także jedne z najbardziej niebezpiecznych substancji psychoaktywnych, czyli dopalacze, m.in. JWH-018 i JWH-073 (obecne w dopalaczach K2, Spice i Mocarz). Wszystkie te związki mogą zostać wykryte przy użyciu narkotestów od Alkomaty.net. Narkotesty przemysłowe wykrywają dodatkowo materiały wybuchowe i proch.

Alkomaty.net oferuje Państwu skuteczne testy na obecność narkotyków, które cechuje bardzo wysoka czułość. Oznacza to, że potrafią one wykryć nawet niewielkie stężenie substancji psychoaktywnej w ślinie lub moczu. Ich użycie jest niezwykle proste, a wynik wiarygodny. Testy dostępne w sklepie Alkomaty.net mogą z powodzeniem zostać wykorzystane przez policję, służby porządkowe i agencje ochrony.