Alkomaty z Drukarką 

Jest 10 produktów.
 • Alkomat AlcoFind DA-9000 z bezprzewodową drukarką jest profesjonalnym i najbardziej zaawansowanym technologicznie testerem służącym do badania zawartości alkoholu. Wyprodukowany przez znaną firmę DATech Co.,Ltd cieszy się wysoką niezawodnością i trwałością.

  1 899,00 zł
 • Sztandarowym produktem z rodziny AlcoDigital jest wysokiej technologii alkomat AlcoDigital A300 z drukarką. Urządzenie precyzyjnie określa zawartość alkoholu w powietrzu wydychanym, wzbogacone jest ponadto w wydajny platynowy czujnik ułatwiający przeprowadzenie pomiaru.

  1 899,00 zł
 • Alkomat AlcoDigital P100 z drukarką jest profesjonalnym urządzeniem do oznaczania zawartości etanolu w wydychanym powietrzu, którego wyniki mogą posłużyć jako materiał dowodowy. System posiada polskie menu oraz możliwości zapisu badań łącznie z wbudowaną datą i godziną pomiaru. 

  2 599,00 zł
 • kup

  Alkomat AlcoDigital P-200 z wbudowaną drukarką to hit technologiczny, który bardzo szybko i skutecznie pomoże ocenić czy jesteś trzeźwy. Urządzenie te zachwyca swoim nowoczesnym wyglądem i szybkością działania.

  3 299,00 zł
 • Alkomat Dräger 9510 IR jest precyzyjnym i wydajnym urządzeniem pomiarowym, który może znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach. Sprzęt posiada wbudowany sensor policyjny działający w technologii spektroskopii IR, dzięki takiemu rozwiązaniu produkt znacznie wyróżnia się spośród podobnych alkomatów pod względem skuteczności działania.

  29 517,00 zł
 • Stacjonarny Alkomat Dräger 9510 IR (dwusensorowy) jest to profesjonalne urządzenie pomiarowe z policyjnym sensorem w technologii spektroskopii IR podczerwonego sensora o wyższej gęstości energii umożliwiającego uzyskanie jeszcze bardziej precyzyjnych wyników pomiarowych od innych urządzeń w tej kategorii.

  31 308,00 zł
 • Alkomat Lifeloc FC20BT KIT z drukarką, to urządzenie dedykowane profesjonalnym zastosowaniom. Charakteryzujące się wysoką trwałością, przy jednoczesnym zachowaniu dokładności pomiaru. Obecność tych wszystkich cech, została wielokrotnie potwierdzona na "placu boju".

  5 590,00 zł
 • Wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu jest niedopuszczalne. Wielu z nas obawia się nawet wsiadania za "kółko" następnego dnia po imprezie. W związku z tym warto poddać się badaniu alkomatem, który da nam pewność, że możemy bez obaw prowadzić samochód. Takim urządzeniem jest alkomat Lifeloc LX9.

  6 999,00 zł
 • Nowoczesny alkomat Alkotop Plus został zaprojektowany przez polską firmę w celu przeprowadzania szybkiego i sprawnego badania przesiewowego, mającego zweryfikować trzeźwość. Alkotop Plus jest bezustnikowy, co umożliwia wykonywanie testów na wielu osobach bez konieczności wymiany nowego ustnika.

  2 399,00 zł
 • Praktycznym i wydajnym systemem pozwalającym na kontrolę stanu trzeźwości jest alkomat Drager 6000 z drukarką. Alcotest 6000 umożliwia wydruk wyniku pomiaru na drukarce bezprzewodowej bluetooth.*Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 5 585,00 złPROMOCJA czasowa trwa do 30.08.23

  5 585,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Przedstawiamy wysokiej jakości alkomaty z drukarką. Dzięki nim, bez trudu można wydrukować uzyskane pomiary. W większości modeli drukarkę można połączyć z alkomatem bezprzewodowo. W zależności od wybranego urządzenia, pozwala ono na zapisanie od 250 do nawet 2000 pomiarów. To dlatego nasze alkomaty często używane przez pracowników służb mundurowych. W swojej ofercie posiadamy również profesjonalne alkomaty z drukarką termiczną, których działanie opiera się na specjalnym sensorze podczerwonym.

Każdy nasz alkomat z drukarką do gwarancja satysfakcji i funkcjonalności. Urządzenia są nowoczesne i działają bez zarzutu, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna, zarówno dla osoby sprawdzającej, jak i sprawdzanej. Niewątpliwie możliwość zapisu i wydruku uzyskanych pomiarów ma dla wielu osób oraz instytucji kluczowe znaczenie. Po ten zestaw urządzeń najczęściej sięga policja i firmy przewozowe, które kontrolują trzeźwość swoich pracowników. Z alkomatu z drukarką może również korzystać osoba prywatna. Uzyskane pomiary można połączyć z takimi informacjami jak data i godzina badania, a także z danymi badanego (np. imię i nazwisko). Zarządzanie uzyskanymi wynikami jest bardzo proste - menu w języku polskim jest przejrzyste i intuicyjne w użytkowaniu.

Poszczególne zestawy urządzeń różnią się między sobą m.in. ilością zapisywanych pomiarów, długością przerwy, która powinna wystąpić między pomiarami, dokładnością, wagą, wymiarami, typem wyświetlacza i innymi parametrami. Dzięki temu każdy klient może znaleźć w naszej ofercie alkomat z drukarką, który najlepiej będzie spełniał jego wymagania i potrzeby. Niezależnie od szczegółów natury technicznej, prezentowane urządzenia wyróżniają się swoją trwałością i funkcjonalnością. Solidnie wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów urządzenia będą służyć przez lata. Dodatkowo, zostały one stworzone w oparciu o najnowsze, najszybsze i najlepsze technologie. Dlatego ich podstawową cechą charakterystyczną jest precyzja i szybkość działania, a teraz także bezproblemowa możliwość zapisu i wydruku uzyskanych pomiarów.