ZASILANIE AWARYJNE 

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Systemy ogrzewania domów to bardzo wygodna i bezpieczna możliwość zasilania ciepłem całego lokum, ale pod jednym warunkiem. Musi być ciągły dopływ energii elektrycznej. W przypadku awarii i przerwy w dostawie prądu pojawia się niebezpieczeństwo uszkodzenia instalacji lub nawet jej rozsadzenia. Dlatego dla względów bezpieczeństwa konieczne staje się zaopatrzenie w zasilanie awaryjne. Dzięki takiemu urządzeniu można zapewnić sobie komfort ciągłej dostawy ciepła.

Oferujemy doskonałej jakości urządzenia do zasilania awaryjnego do pieców co, do pomp wody i kotłów. W swojej ofercie posiadamy przetwornice, wyposażone w funkcję ładowania UPS w sposób automatyczny, dzięki czemu zachowana jet ciągłość ciepła w przypadku awarii w przerwie dostawy energii elektrycznej. Ładowarka do akumulatora pozwala przetwornicy zasilać automatycznie różnego rodzaju systemy ogrzewania w domach jednorodzinnych, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom domu.

Zasilanie awaryjne to wiele różnorodnych modeli, które różnią się miedzy sobą parametrami technicznymi i wyglądem. W zależności od modelu mogą być montowane na ścianę lub stojące. Wszystkie przetwornice doskonale spełniają swoje zadanie, ponieważ są urządzeniami najwyższej jakości. Wyposażone w wiele zabezpieczeń pozwalają na wyeliminowanie ryzyka, związanego z niewłaściwym sterowaniem np podłączenie błędnej polaryzacji. Dzięki automatycznemu zasilaniu na pracę akumulatora, urządzenia te cały czas pracują, zapewniając ciągłość ogrzewania domu.