Wzorcowanie Alkomatów 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Alkomaty to urządzenia wykorzystywane w celu sprawdzenia trzeźwości danej osoby. Stosują je służby mundurowe, takie jak policja czy wojsko, straż miejska, szpitale, izby wytrzeźwień, a także pracodawcy do badań swoich pracowników. Aby uzyskać pewność, że alkomat działa prawidłowo i wskazuje dokładny poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, należy dokonać wzorcowania. Wzorcowanie alkomatów to działanie mające na celu skontrolowanie czy alkomat działa prawidłowo, poprzez porównanie jego wyników z tzw. wzorcem. Proces ten może odbywać się wyłącznie w warunkach laboratoryjnych i przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

Nasza firma Bean specjalizuje się w produkcji, dystrybucji oraz serwisowaniu urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zwanych alkomatami. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem alkomatów renomowanych i znanych producentów, pochodzących z całego świata. Oferujemy w pełni sprawne i przygotowane do pracy profesjonalne alkomaty, dowodowe, osobiste, podręczne i nasze usługi obejmują także kalibrowanie oraz wykonywanie wszelkich napraw, w tym pogwarancyjnych. Wszystkie sprzedawane przez nas alkomaty spełniają wymagane normy europejskie.

Nasze salony w Warszawie oferują profesjonalne alkomaty, które można zakupić z dodatkowym rabatem. Urządzenia te objęte są gwarancją wysokiej jakości i oryginalności. Odwiedzając nasze sklepy można zapoznać się z najnowszymi promocjami i korzystnymi rabatami, a także uzyskać darmową kalibrację nawet przez 2 lata, która może zostać wykonana w trybie ekspresowym. Dzięki dwóm dogodnym lokalizacjom w Warszawie, można skorzystać z usługi, jaką jest wzorcowanie alkomatów wygodnie, sprawnie i w korzystnej cenie. Zakupu alkomatu można również dokonać online.

Wzorcowanie alkomatu to usługa, która poświadcza poprawność wskazań alkomatu i wykonywana jest w akredytowanym przez polskie Centrum Akredytacji laboratorium. Po jej wykonaniu alkomat otrzymuje tzw. Świadectwo wzorcowania, którego termin ważności wynosi 6 miesięcy. Po upływie tego terminu należy przeprowadzić ponowne badanie.