Lista produktów producenta: ALCOFIND

Alkomaty to urządzenia których precyzja i niezawodność jest niezwykle ważna - w praktyce od ich jakości może zależeć ludzkie zdrowie i życie. Właśnie dlatego należy stawiać na firmy, które dostarczają sprzęt najwyższej klasy. Przykładem godnej zaufania marki jest Alcofind.


Cechą, która wyróżnia Alcofind spośród produktów oferowanych przez wielu innych producentów jest zastosowanie niezwykle czułych sensorów. Dzięki temu nie ma możliwości, aby wynik był zafałszowany w związku z jakimikolwiek czynnikami zewnętrznymi, a zakres pomiarowy jest bardzo szeroki - od 0,00 do (zależnie od modelu) 4 lub 5 promili. O ich jakości najlepiej świadczy fakt, iż testy pomiarowe wykazały jednoznacznie, że posiadają taką samą dokładność jak urządzenia powszechnie stosowane przez Policję.
Również dane techniczne i specyfikacje produktów tej firmy potwierdzają ich wysoką jakość. Alkomaty posiadają licznik pomiarów i kalibracji, sygnalizację uszkodzenia i pamięć poprzednich pomiarów, są wytrzymałe, proste i szybkie w obsłudze.


Każdy alkomat jest kalibrowany w dniu sprzedaży, dołączamy świadectwo kalibracji.
Posiadamy bardzo szeroki wybór alkomatów Alcofind, w związku z czym każdy zainteresowany klient będzie mógł dostosować zakup do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Warto zwrócić uwagę na wieloletnią (w niektórych przypadkach dożywotnią) gwarancję jaką udzielamy na te alkomaty - jest to wyraz naszego zaufania dla tej marki i świadomości, że oferując Państwu produkty tej firmy, zapewniamy najwyższą jakość.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 113 elementów