Kalibracja CA-9000

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu CA-900

65,00 zł

- +

KALCA900

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kalibracja alkomatu CA-9000 to proces dopasowywania parametrów urządzenia do wzorcowych wartości. Podczas tego procesu alkomat przechodzi kontrolę oraz optymalizację, polegającą na ponownym ustawieniu alkomatu, tak aby jego wskazania były maksymalnie poprawne. W skrócie: to precyzyjna kontrola i regulacja sensorów oraz innych podzespołów rozstrojonych lub uszkodzonych w wyniku dłuższego lub nieprawidłowego korzystania z alkomatu.

Alkomat w procesie kalibracji jest poddany działaniu tzw. wzorców alkoholu o różnych stężeniach np.: 0.20‰, 0.50‰, 1.00‰. Umożliwiają to symulatory wydychanego powietrza, które potrafią w sposób precyzyjny symulować ludzki wydech z odpowiednio dobraną wartością zawartości alkoholu oraz z odpowiednią mocą wydechu.

Certyfikat kalibracji jest to dokument, który jest wystawiany po wykonanej usłudze kalibracji i poświadcza on poprawność wskazań alkomatu. Oprócz tego na takim dokumencie można znaleźć datę kalibracji, datę kolejnej kalibracji, parametry kalibracji oraz ważne informacje dotyczące kalibracji alkomatu.

Każdy renomowany alkomat należy poddawać cyklicznej kalibracji (alkomat z sensorem elektrochemicznym co 12 miesięcy lub 500 pomiarów chyba, że producent zaleca inaczej), która zapewni poprawność działania i prawidłowe odczyty. Dlatego regularna kalibracja alkomatu CA-9000, który jest popularnym alkomatem elektrochemicznym, jest obowiązkową procedurą jeśli chcemy aby nasz sprzęt był precyzyjny.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja CA-9000

Kalibracja CA-9000

Usługa kalibracji alkomatu CA-900