Szukaj

Producenci

Alkomat publiczny przemysłowy ALCOLAB™ Mini ACS

ALCOLAB to alkomat przeznaczony do zastosowań przemysłowych używany najczęściej w miejscach publicznych dla osób, które samodzielnie chcą sprawdzić swoją trzeźwość. Zapewnia profesjonalną dokładność i łatwą obsługę.

4 699,00 zł

- +

ALCOLAB

Nowy produkt

Alkomat na zamówienie (termin dostawy 3 tygodnie)

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost - przedpłata na konto Kurier InPost - przedpłata na konto 24h Za darmo!
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem 24h 14,99 zł
Opis
ALCOLAB to alkomat przeznaczony do zastosowań przemysłowych używany najczęściej w miejscach publicznych dla osób ,które samodzielnie chcą sprawdzić swoją trzeźwość. Zapewnia profesjonalną dokładność i łatwą obsługę. Aby zapewnić użytkownikom możliwość samodzielnego przeprowadzania testu. W pełni zautomatyzowany i łatwy w obsłudze został zaprojektowany pod kątem dokładności, niezawodności i bezpieczeństwa.

Czujnik elektrochemiczny
W alkomacie przemysłowym naściennym ALCOLAB™ Mini marki ACS zastosowany został zaawansowany sensor elektrochemiczny wyprodukowany w Kanadzie. Zapewnia wyniki w ciągu 5 sekund. Sensor elektrochemiczny reaguje wyłącznie na alkohol jednocześnie nie reagując na wszelkiego rodzaju inne substancje, takie jak dym papierosowy, kurz, wilgoć itp.

Łatwość użycia
ALCOLAB™ Mini jest szybki, niezawodny i w pełni zautomatyzowany. Wystarczy wsunąć słomkę do portu ALCOLAB i dmuchnąć aby dostarczyć próbkę do alkomatu. Jest przyjazny dla użytkownika, wyświetlacz LED wskazuje poziom alkoholu w wydychanym powietrzu osoby badanej w postaci cyfrowej.

Bezpieczeństwo publiczne i przemysłowe
ALCOLAB zwiększa istniejące już środki bezpieczeństwa. ALCOLAB jest zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby działał w różnorodnych ustawieniach, w miejscach publicznych takich jak restauracje czy kasyna, po przemysłowe, w tym w górnictwie, w budownictwie, w przemyśle gazowniczym i naftowym.

Przykłady możliwości montowania alkomatu:
• Lotniska
• Bary
• Kasyna
• Uniwersytety
• Place budowy
• Szkoły średnie
• Szpitale
• Kluby nocne
• Zakłady penitencjarne
• Posterunki Policji
• Restauracje
• Stadiony
• Imprezy masowe

Certyfikaty i normy
ALCOLAB spełnia wiele norm oraz posiada wiele światowych certyfikatów, w tym: ISO TS 16949, ISO 9001, ISO 17025, certyfikat ISO 14001.
Producent firma ACS zapewnia o najwyższej jakości projektowania oraz produkcji swoich produktów.

  Przeznaczeniedla instytucji (przemysłowe)
  Ilość pomiarówpowyżej 20 dziennie
  Cena zakupupowyżej 1300zł
 • Alkomat AlcoDigital P100 z Certyfikatem Kalibracji + Kalibracje Gratis

  Alkmoat AlcoDigital P100 to wyspecjalizowane urządzenie do skutecznego oraz dokładnego badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat jest bardzo intuicyjny w użytkowaniu, posiada w pełni polskie menu, charakteryzuje go wysoka precyzja pomiarów. Dodatkowo rejestruje i zapisuje przeprowadzone badania wraz z danymi badanego, datą oraz dokładną...

  1 299,00 zł 1 259,00 zł
  Obniżka!
 • Alkomat Drager 5820 + Certyfikat Kalibracji + Kalibracje gratis + Prezent
  4 Recenzje

  Alkomat Przemysłowy Dräger 5820 to alkotester profesjonalny do zastosowań Policyjnych.Jest przeznaczony dla firm i instytucji, ale z powodzeniem moze być również używany przez wymagającego użytkownika indywidualnego do samokontroli. Jest wyposażony w policyjny sensor w technologii 1/4" DragerSensor oraz Polskie menu użytkownika.

  1 414,50 zł
 • Policyjny alkomat Lifeloc FC10 Plus z Certyfikatem Kalibracji

  Lifeloc FC10 Plus został wyprodukowany przez renomowaną amerykańską firmę Lifeloc, którego jesteśmy oficjalnym/wyłącznym partnerem oraz dystrybutorem w Polsce. Jest to ALKOMAT POLICYJNY, używany przez amerykańską policję. Spełnia restrykcyjne amerykańskie przepisy i posiada wiele certyfikatów.

  2 599,00 zł 2 399,00 zł
  Obniżka!
 • Alkomat przemysłowy Sentinel™ Lifeloc

  Profesjonalny alkomat przemysłowy amerykańskiej firmy Lifeloc Sentinel™. Bardzo wytrzymały i przystosowany do bardzo dużej ilości pomiarów dziennie. Może być wykorzystany w bardzo dużych zakładach pracy do kontroli pracowników na bramkach. Można go w pełni zintegrować z isniejącą już w fabryce czy kopalni infrastrukturą zabezpieczającą.

  11 900,00 zł

Napisz opinię

Alkomat publiczny przemysłowy ALCOLAB™ Mini ACS

Alkomat publiczny przemysłowy ALCOLAB™ Mini ACS

ALCOLAB to alkomat przeznaczony do zastosowań przemysłowych używany najczęściej w miejscach publicznych dla osób, które samodzielnie chcą sprawdzić swoją trzeźwość. Zapewnia profesjonalną dokładność i łatwą obsługę.
Polecamy inne produkty z tej kategorii :