Szukaj

Producenci

Alkomat publiczny przemysłowy ALCOLAB™ Mini ACS

ALCOLAB to alkomat przeznaczony do zastosowań przemysłowych używany najczęściej w miejscach publicznych dla osób, które samodzielnie chcą sprawdzić swoją trzeźwość. Zapewnia profesjonalną dokładność i łatwą obsługę.

4 699,00 zł

- +

ALCOLAB

Nowy produkt

Alkomat na zamówienie (termin dostawy 3 tygodnie)

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost - przedpłata na konto Kurier InPost - przedpłata na konto 24h Za darmo!
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem 24h 14,99 zł
Opis
ALCOLAB to alkomat przeznaczony do zastosowań przemysłowych używany najczęściej w miejscach publicznych dla osób ,które samodzielnie chcą sprawdzić swoją trzeźwość. Zapewnia profesjonalną dokładność i łatwą obsługę. Aby zapewnić użytkownikom możliwość samodzielnego przeprowadzania testu. W pełni zautomatyzowany i łatwy w obsłudze został zaprojektowany pod kątem dokładności, niezawodności i bezpieczeństwa.

Czujnik elektrochemiczny
W alkomacie przemysłowym naściennym ALCOLAB™ Mini marki ACS zastosowany został zaawansowany sensor elektrochemiczny wyprodukowany w Kanadzie. Zapewnia wyniki w ciągu 5 sekund. Sensor elektrochemiczny reaguje wyłącznie na alkohol jednocześnie nie reagując na wszelkiego rodzaju inne substancje, takie jak dym papierosowy, kurz, wilgoć itp.

Łatwość użycia
ALCOLAB™ Mini jest szybki, niezawodny i w pełni zautomatyzowany. Wystarczy wsunąć słomkę do portu ALCOLAB i dmuchnąć aby dostarczyć próbkę do alkomatu. Jest przyjazny dla użytkownika, wyświetlacz LED wskazuje poziom alkoholu w wydychanym powietrzu osoby badanej w postaci cyfrowej.

Bezpieczeństwo publiczne i przemysłowe
ALCOLAB zwiększa istniejące już środki bezpieczeństwa. ALCOLAB jest zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby działał w różnorodnych ustawieniach, w miejscach publicznych takich jak restauracje czy kasyna, po przemysłowe, w tym w górnictwie, w budownictwie, w przemyśle gazowniczym i naftowym.

Przykłady możliwości montowania alkomatu:
• Lotniska
• Bary
• Kasyna
• Uniwersytety
• Place budowy
• Szkoły średnie
• Szpitale
• Kluby nocne
• Zakłady penitencjarne
• Posterunki Policji
• Restauracje
• Stadiony
• Imprezy masowe

Certyfikaty i normy
ALCOLAB spełnia wiele norm oraz posiada wiele światowych certyfikatów, w tym: ISO TS 16949, ISO 9001, ISO 17025, certyfikat ISO 14001.
Producent firma ACS zapewnia o najwyższej jakości projektowania oraz produkcji swoich produktów.

  Przeznaczeniedla instytucji (przemysłowe)
  Ilość pomiarówpowyżej 20 dziennie
  Cena zakupupowyżej 1300zł
 • Alkomat AlcoDigital P100 z Certyfikatem Kalibracji + Kalibracje Gratis

  Alkomat AlcoDigital P100 jest specjalnie wyspecjalizowanym urządzeniem, które w dokładny i skuteczny sposób bada zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wielką zaletą jest pełne polskie menu oraz bardzo wysoka precyzja pomiarów.

  1 299,00 zł 1 259,00 zł
  Obniżka!
 • Alkomat Drager 5820 + Certyfikat Kalibracji + Kalibracje gratis + Prezent
  4 Recenzje

  Praktycznym i wydajnym systemem pozwalającym na kontrolę stanu trzeźwości jest alkomat Drager 5820. Tester etanolu przygotowany został do przeprowadzania działań policyjnych. Znajduje on również zastosowanie dla firm, zakładów przemysłowych oraz instytucji publicznych, może również posłużyć użytkownikom prywatnym, którzy poszukują narzędzia stale...

  1 414,50 zł
 • Policyjny alkomat Lifeloc FC10 Plus z Certyfikatem Kalibracji

  Lifeloc FC10 Plus został wyprodukowany przez renomowaną amerykańską firmę Lifeloc, którego jesteśmy oficjalnym/wyłącznym partnerem oraz dystrybutorem w Polsce. Jest to ALKOMAT POLICYJNY, używany przez amerykańską policję. Spełnia restrykcyjne amerykańskie przepisy i posiada wiele certyfikatów.

  2 799,00 zł 2 599,00 zł
  Obniżka!
 • Alkomat przemysłowy Sentinel™ Lifeloc

  Profesjonalny alkomat przemysłowy amerykańskiej firmy Lifeloc Sentinel™. Bardzo wytrzymały i przystosowany do bardzo dużej ilości pomiarów dziennie. Może być wykorzystany w bardzo dużych zakładach pracy do kontroli pracowników na bramkach. Można go w pełni zintegrować z isniejącą już w fabryce czy kopalni infrastrukturą zabezpieczającą.

  11 900,00 zł

Napisz opinię

Alkomat publiczny przemysłowy ALCOLAB™ Mini ACS

Alkomat publiczny przemysłowy ALCOLAB™ Mini ACS

ALCOLAB to alkomat przeznaczony do zastosowań przemysłowych używany najczęściej w miejscach publicznych dla osób, które samodzielnie chcą sprawdzić swoją trzeźwość. Zapewnia profesjonalną dokładność i łatwą obsługę.
Polecamy inne produkty z tej kategorii :