Alkomat ALCOLAB™ Mini ACS

Alkomat ACS ALCOLAB Mini to funkcjonalne urządzenie do badania stanu trzeźwości przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Najczęściej spotkać można go w miejscach publicznych, gdzie poszczególne osoby mogą sprawdzić ilość wydychanego alkoholu w powietrzu.

4 699,00 zł

- +

ALCOLAB

Nowy produkt

Alkomat na zamówienie (termin dostawy 3 tygodnie)

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost - przedpłata na konto Kurier InPost - przedpłata na konto 24h Za darmo!
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem 24h 14,99 zł
Opis
Alkomat jest dokładny w swoich pomiarach, a jednocześnie prosty w obsłudze. Nawet osoby, które na co dzień nie korzystają z tego typu urządzeń, bez problemu będą się nim posługiwać.
Mimo, że ludzie zdają sobie sprawę z prawnych i moralnych konsekwencji jazdy pod wpływem alkoholu, wciąż wiele kierowców siada za kierownicą w stanie nietrzeźwości. Przyczyną często jest po prostu niewiedza i dobre samopoczucie, które błędnie zinterpretować można jako powrót do trzeźwości. Aby zapobiegać tego typu sytuacjom, warto zainstalować w miejscach publicznych alkomat ACS ALCOLAB Mini. Pozwala on na samodzielnie sprawdzenie ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane i proste w obsłudze. Jego producenci postawili na dokładność, niezawodność i bezpieczeństwo. Znajdujący się wewnątrz czujnik elektromechaniczny posiada zaawansowany sensor elektrochemiczny wyprodukowany w Kanadzie. Wynik pomiaru uzyskuje się błyskawicznie, zaledwie w ciągu 5 sekund. Co ważne, sensor reaguje wyłączenie na alkohol, a nie na inne substancje jak dym papierosowy, kurz, wilgoć i inne. Jak skorzystać z alkomatu? Należy wsunąć słomkę do portu ALCOLAB i następnie dmuchnąć. Po kilku sekundach na wyświetlaczu LED pojawi się rezultat pomiaru.

Czujnik elektrochemiczny
W alkomacie przemysłowym naściennym ALCOLAB™ Mini marki ACS zastosowany został zaawansowany sensor elektrochemiczny wyprodukowany w Kanadzie. Zapewnia wyniki w ciągu 5 sekund. Sensor elektrochemiczny reaguje wyłącznie na alkohol jednocześnie nie reagując na wszelkiego rodzaju inne substancje, takie jak dym papierosowy, kurz, wilgoć itp.

Łatwość użycia
ALCOLAB™ Mini jest szybki, niezawodny i w pełni zautomatyzowany. Wystarczy wsunąć słomkę do portu ALCOLAB i dmuchnąć aby dostarczyć próbkę do alkomatu. Jest przyjazny dla użytkownika, wyświetlacz LED wskazuje poziom alkoholu w wydychanym powietrzu osoby badanej w postaci cyfrowej.

Bezpieczeństwo publiczne i przemysłowe
ALCOLAB zwiększa istniejące już środki bezpieczeństwa. ALCOLAB jest zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby działał w różnorodnych ustawieniach, w miejscach publicznych takich jak restauracje czy kasyna, po przemysłowe, w tym w górnictwie, w budownictwie, w przemyśle gazowniczym i naftowym.

Przykłady możliwości montowania alkomatu:
• Lotniska
• Bary
• Kasyna
• Uniwersytety
• Place budowy
• Szkoły średnie
• Szpitale
• Kluby nocne
• Zakłady penitencjarne
• Posterunki Policji
• Restauracje
• Stadiony
• Imprezy masowe

Certyfikaty i normy
ALCOLAB spełnia wiele norm oraz posiada wiele światowych certyfikatów, w tym: ISO TS 16949, ISO 9001, ISO 17025, certyfikat ISO 14001.
Producent firma ACS zapewnia o najwyższej jakości projektowania oraz produkcji swoich produktów.

  Przeznaczeniedla instytucji (przemysłowe)
  Ilość pomiarówpowyżej 20 dziennie
  Cena zakupupowyżej 1300zł
 • Alkomat AlcoDigital P100 do firmy

  Alkomat AlcoDigital P100 jest specjalnie wyspecjalizowanym urządzeniem, które w dokładny i skuteczny sposób bada zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wielką zaletą jest pełne polskie menu oraz bardzo wysoka precyzja pomiarów.

  1 399,00 zł
 • Alkomat Dräger 5820 z Certyfikatem Kalibracji
  kup
  Alkomat Drager 5820

  Praktycznym i wydajnym systemem pozwalającym na kontrolę stanu trzeźwości jest alkomat Drager 5820. Tester etanolu przygotowany został do przeprowadzania działań policyjnych. Znajduje on również zastosowanie dla firm, zakładów przemysłowych oraz instytucji publicznych, może również posłużyć użytkownikom prywatnym, którzy poszukują narzędzia stale...

  1 495,00 zł
 • Alkomat Lifeloc FC10 Plus

  Lifeloc FC10 Plus został wyprodukowany przez renomowaną amerykańską firmę Lifeloc, którego jesteśmy oficjalnym/wyłącznym partnerem oraz dystrybutorem w Polsce. Jest to ALKOMAT POLICYJNY, używany przez amerykańską policję. Spełnia restrykcyjne amerykańskie przepisy i posiada wiele certyfikatów.

  3 550,00 zł
 • Alkomat przemysłowy Sentinel™ Lifeloc

  Profesjonalny alkomat przemysłowy amerykańskiej firmy Lifeloc Sentinel™. Bardzo wytrzymały i przystosowany do bardzo dużej ilości pomiarów dziennie. Może być wykorzystany w bardzo dużych zakładach pracy do kontroli pracowników na bramkach. Można go w pełni zintegrować z isniejącą już w fabryce czy kopalni infrastrukturą zabezpieczającą.

  14 900,00 zł

Napisz opinię

Alkomat ALCOLAB™ Mini ACS

Alkomat ALCOLAB™ Mini ACS

Alkomat ACS ALCOLAB Mini to funkcjonalne urządzenie do badania stanu trzeźwości przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Najczęściej spotkać można go w miejscach publicznych, gdzie poszczególne osoby mogą sprawdzić ilość wydychanego alkoholu w powietrzu.
Polecamy inne produkty z tej kategorii :