Alkomat Drager Alcotest 6000

Praktycznym i wydajnym systemem pozwalającym na kontrolę stanu trzeźwości jest alkomat Drager 6000. Tester etanolu przygotowany został do przeprowadzania działań policyjnych. Znajduje on również zastosowanie dla firm, zakładów przemysłowych oraz instytucji publicznych, może również posłużyć użytkownikom prywatnym, którzy poszukują narzędzia stale monitorującego aktualną zawartość alkoholu we krwi.

2 746,00 zł

- +

Nowy produkt

Alkomat dostępny (duża ilość)

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost - przedpłata na konto Kurier InPost - przedpłata na konto 24h Za darmo!
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem 24h Za darmo!
Paczkomat InPost - przedpłata na konto Paczkomat InPost - przedpłata na konto 48h Za darmo!
Paczkomat InPost - za pobraniem Paczkomat InPost - za pobraniem 48h Za darmo!


Opis

Alkomaty to profesjonalne urządzenia, badające poziom stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Konstrukcja współczesnych alkomatów jest dokładnie przemyślana i opiera się na najnowocześniejszych technologiach. To urządzenia nowej generacji, które są bardzo funkcjonalne i posiadają wiele przydatnych udogodnień. Do jednych z najlepszych na rynku należą alkomaty niemieckiego producenta, marki Drager, ponieważ cechują się wyjątkową żywotnością i niezawodnością działania.

Alkomat Drager 6000 to wysokiej klasy urządzenie, które działa w oparciu o czuły i precyzyjny sensor elektrochemiczny. Dzięki temu daje wiarygodne, powtarzalne i dokładne wyniki badań. Urządzenie działa bardzo szybko, ponieważ czas poboru próbki i gotowość do pracy wynosi tylko 2 sekundy. Wyposażono je w licznik pomiarów, pamięć 100 ostatnio wykonanych badań, sygnalizację dźwiękową, która informuje użytkownika o stanie baterii, uszkodzeniu sensora oraz początku pomiaru i jego końcu. Duża zaletą urządzenia jest automatyczne wyłączanie zasilania w przypadku bezczynności.

Tester alkoholu może działać w trybie aktywnym lub pasywnym, przy czym ten drugi sposób badania nie wymaga wykorzystania ustnika, co gwarantuje pobieranie próbki w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Urządzenie posiada ergonomiczną, przyjazną użytkownikowi konstrukcję, a dzięki trwałej i solidnej obudowie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Analizator wydechu może pracować w zmiennych warunkach atmosferycznych, ponieważ zakres jego pracy waha się pomiędzy -5°C do +50°C.

Drager Alcotest 6000 jest nie tylko precyzyjny i funkcjonalny, ale także wygodny i prosty w obsłudze, ponieważ wszystkie działania wykonuje się zaledwie przy użyciu jednego przycisku. System cechuje się wysoką powtarzalnością pomiarów, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywany do zastosowań profesjonalnych. To urządzenie idealne dla służb mundurowych, właścicieli zakładów pracy i instytucji.
Drager 6000 jest modelem o wielu zaletach, które doceniają także wymagający użytkownicy indywidualni.
Alkomat Dräger 5820 z Certyfikatem Kalibracji
Konstrukcja urządzenia pozwala badać zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w prosty, szybki i higieniczny sposób: Kształt ustnika „Slide’n‘click” umożliwia jego intuicyjne zamocowanie, również w ciemności. Alcotest 5820 jest gotowy do użycia od razu po zmianie ustnika. Urządzenie zabezpieczone jest przed próbami manipulacji: nie ma możliwości zamknięcia wylotu powietrza podczas dostarczania próbki.
Alkomat Dräger 5820 z Certyfikatem Kalibracji
Urządzenie jest gotowe do użycia niemal natychmiast, zarówno w zimową noc jak i gorący, letni dzień. Pomiary mogą być wykonywane w zakresie temperatury od -5°C do +50°C.
Alkomat Dräger 5820 z Certyfikatem Kalibracji
Alkomat posiada liczne certyfikaty EU w zależności od konfiguracji: EN 60068-2-27, EN 60068-2-6; EN 600-2-64, 2004/108/WE, EN 15964, NHTSA, FDA.
Alkomat Dräger 5820 z Certyfikatem Kalibracji
Uzyskane wyniki pomiaru resztkowej zawartości alkoholu są zawsze dokładne, zarówno po lunchu biznesowym, na przyjęciu czy też kolejnego dnia rano.
Alkomat Dräger 5820 z Certyfikatem Kalibracji
Specyfikacja techniczna
 • Profesjonalny sensor elektrochemiczny 1/4" DrägerSensor
 • Zakres pomiarowy 0,00-2,50mg/L (0,00-5,00‰)
 • Rozdzielczość wskazań 0,01‰ do 2 miejsc po przecinku
 • Gotowość do pracy ok. 2 sekundy po włączeniu
 • Czas poboru próbki ok. 2 sekund
 • Alkomat posiada licznik pomiarów
 • Pamięć 100 ostatnich testów
 • Sygnalizacja dźwiękowa początku pomiaru
 • Sygnalizacja dźwiękowa końca pomiaru
 • Sygnalizacja kontroli rozładowania baterii
 • Sygnalizacja uszkodzenia sensora
 • Dioda LED uzupełniająca wskazania na wyświetlaczu
 • Automatyczne wyłączanie zasilania po bezczynności użytkownika
 • Alkomat działa w trybie automatycznym
 • Zasilanie poprzez 1 baterię CR123A (wystarcza na 1500 testów)
 • Certyfikaty i normy EU w zależności od konfiguracji urządzenia
 • Temperatura pracy: -5°C do +50°C
 • Wymiary 141x50x31mm
 • Waga 150g z baterią
Gwarancja
 • 24 miesiące
Zestaw zawiera
 • Alkomat elektrochemiczny Dräger 6000
 • Bateria alkaliczna CR123A
 • Ustniki wielorazowe 3szt. (pakowane indywidualnie)
 • Instrukcja obsługi w j. polskim
 • Karta gwarancyjna
 • Certyfikat kalibracji wystawiany w dniu sprzedaży

Bezpłatna usługa kalibracji oraz serwis
Alkomat bierze udział w promocji dotyczącej darmowych usług kalibracji w okresie 1 roku (bez limitu ilościowego) od daty zakupu. Normalnie ta usługa jest płatna. W tym przypadku jest ona wykonywana bezpłatnie w profesjonalnym laboratorium serwisowym.Bezpłatna usługa kalibracji 24 miesiące oraz serwis
Opcja 24 miesięcy kalibracji jest dodatkowo płatna. Dopłacając jedynie 29 złotych do ceny produktu otrzymujemy 24 miesiące darmowych kalibracji bez limitu ilościowego. Aby nabyć kalibracje przez 24 miesiące należy wybrać taką opcję, która znajduje się pod ceną produktu, podczas zakupu.

alkomat-dożywotnia-gwarancja-kalibracje-2-lata-gratis  Przeznaczeniedla małych i średnich firm, dla służb mundurowych, dla instytucji (przemysłowe)
  Ilość pomiarów10-19 dziennie, 5-9 dziennie, powyżej 20 dziennie
  Cena zakupupowyżej 1300zł
 • Alkomat AlcoFind DA 9000

  Alkomat AlcoFind DA-9000 jest to najbardziej profesjonalny oraz rozbudowany tester alkoholu dostępny na rynku. Jego główną zaletą jest bardzo wysoka niezawodność. Firma DATech Co.,Ltd. przygotowała tester dla policji, firm, szpitali, szkół oraz wielu innych instytucji. Jest on bardzo często używany przez kierowców, którzy życzą sobie najwyższej możliwej...

  1 259,00 zł
 • Alkomat AlcoDigital A300 z Drukarką

  Sztandarowym produktem z rodziny AlcoDigital jest wysokiej technologii alkomat AlcoDigital A300 z drukarką. Urządzenie precyzyjnie określa zawartość alkoholu w powietrzu wydychanym, wzbogacone jest ponadto w wydajny platynowy czujnik ułatwiający przeprowadzenie pomiaru.

  1 899,00 zł
 • Alkomat AlcoDigital P100 do firmy

  Alkomat AlcoDigital P100 jest specjalnie wyspecjalizowanym urządzeniem, które w dokładny i skuteczny sposób bada zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wielką zaletą jest pełne polskie menu oraz bardzo wysoka precyzja pomiarów.

  1 599,00 zł
Oceń 
2022-07-06

POLECAM

Świetny sprzęt, kupiłem już 3 miesiące temu, sprawdziłem i działa naprawdę super.

Oceń 
2022-02-19

Opinia

Kupiłem alkomat drager w tamtym roku w sierpniu mało używałem kalibracja wyskoczyła mi po 6 miesiącach,nie dajcie się zwieżć na tą walizkę.Sprzedawca zapewniał,że kalibracja dopiero po roku ciekawe.Nie polecam

Oceń 
2021-02-18

Polecam

Przydaje się w firmie, godny polecenia.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat Drager Alcotest 6000

Alkomat Drager Alcotest 6000

Praktycznym i wydajnym systemem pozwalającym na kontrolę stanu trzeźwości jest alkomat Drager 6000. Tester etanolu przygotowany został do przeprowadzania działań policyjnych. Znajduje on również zastosowanie dla firm, zakładów przemysłowych oraz instytucji publicznych, może również posłużyć użytkownikom prywatnym, którzy poszukują narzędzia stale monitorującego aktualną zawartość alkoholu we krwi.
Polecamy inne produkty z tej kategorii :