Kalibracja LIFELOC FC10

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu LIFELOC FC10

119,00 zł

- +

KALFC10

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Współczesne alkomaty działają precyzyjnie i niezawodnie, ale pod warunkiem, że są cyklicznie kalibrowane. W przeciwnym wypadku ulegają rozkalibrowaniu i dają błędne wyniki. Z tego powodu każdy alkomat musi być poddawany procesowi adiustacji w wyznaczonym terminie. Dla alkomatów z czujnikiem półprzewodnikowym kalibracja musi się odbywać raz na pół roku lub po 200 pomiarach, zaś testery alkoholu z sensorem elektrochemicznym rzadziej.

Kalibracja alkomatu LIFELOC FC10, który posiada sensor elektrochemiczny powinna być przeprowadzona raz na 12 miesięcy lub po 500 wykonanych testach. Działanie to jest niezbędne, ponieważ od prawidłowo przeprowadzonej kalibracji zależy jakość pomiarów. Kalibracja musi się odbyć w odpowiednich warunkach i przy użyciu symulatorów wydechu. Urządzenie jest poddane działaniu wzorcom alkoholu o różnych stężeniach, np. 0.20‰, 0.50‰.

Kalibracja alkomatu LIFELOC FC10 polega na precyzyjnej kontroli i wyregulowaniu wszystkich kluczowych podzespołów alkomatu. Po wykonanej adiustacji alkomat działa prawidłowo, a usługa poświadczona jest Certyfikatem Kalibracji.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja LIFELOC FC10

Kalibracja LIFELOC FC10

Usługa kalibracji alkomatu LIFELOC FC10