Kalibracja AF-35

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AlcoFind AF-35

65,00 zł

- +

KALAF35

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kalibracja alkomatu AlcoFind AF-35 jest specjalistycznym procesem, któremu powinniśmy poddawać nasze urządzenie regularnie (zgodnie z zaleceniami producenta), by mieć pewność, że wyniki są w 100 procent poprawne. Ten konkretny model został wyposażony w policyjny elektrochemiczny sensor wykonany z platyny, który wymaga kalibracji co rok lub co 500 wykonanych pomiarów.

Każdy alkomat, niezależnie od klasy, musi być okresowo poddawany kalibracji. Wraz z postępującym zużyciem odczyty sensora mogą coraz bardziej odbiegać od faktycznych wyników, niezbędne jest więc skonfigurowanie oprogramowania, by wyrównać ewentualne różnice. Rozbieżność ta sprawdzana jest za pomocą wzorców alkoholu - każda próbka cechuje się określonym stężeniem alkoholu. Jest to działanie nieinwazyjne, wymagające jednak specjalistycznego sprzętu i przygotowania.

W trakcie kalibracji wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku, mają więc Państwo gwarancję, że usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i sprawnie. Po jej ukończeniu alkomat jest odsyłany wraz z aktualnym certyfikatem kalibracji.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji

KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja AF-35

Kalibracja AF-35

Usługa kalibracji alkomatu AlcoFind AF-35