Alkomat AlkoSmart Beta PRO X

AlkoSmart Beta to idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych. Zaawansowana technologia policyjna w podręcznym analizatorze sprawdzi się w każdej sytuacji.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 289zł

229,00 zł

-60,00 zł

289,00 zł

- +

Nowy produkt

Produkt dostępny

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost - przedpłata na konto Kurier InPost - przedpłata na konto 24h Za darmo!
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem 24h Za darmo!
Paczkomat InPost - przedpłata na konto Paczkomat InPost - przedpłata na konto 48h Za darmo!
Paczkomat InPost - za pobraniem Paczkomat InPost - za pobraniem 48h Za darmo!

Alkomat osobisty AlkoSmart Beta
Alkomat-alkosmart-beta-7A.png


AlkoSmart Beta PRO X

Alkomat elektrochemiczny marki AlkoSmart Beta to wysokiej klasy alkomat indywidualny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zaawansowana technologia zastosowana w urządzeniu gwarantuje dużą dokładność wyniku oraz niezawodność w każdej sytuacji.

Alkomat AlkoSmart Beta cechuje się dużą precyzją pomiaru oraz prostą, intuicyjną obsługą. Pomiaru dokonamy za pomocą jednego przycisku w ciągu kilku sekund. Sprawia to, że urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących szybko i dokładnie zbadać swoją trzeźwość.

Równie proste jest odczytywanie wyniku pomiaru, który wyświetla się na dużym i czytelnym wyświetlaczu LCD.

Alkomat wyróżnia się nie tylko bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Jego elegancki, futurystyczny wygląd przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagających klientów. Niewielkie rozmiary pozwalają bez trudu przenosić go w torebce lub nawet kieszeni. Dzięki temu nigdy nie musisz się martwić o możliwość sprawdzenia swojej trzeźwości.Zastosowany sensor


Zastosowany w AlkoSmart Beta sensor elektrochemiczny typu PRO X wykorzystuje technologię używaną w policji. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na bardzo precyzyjne sprawdzenie poziomu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za sprawą dodatku platyny do czujnika/sensora wyniki są dokładne i powtarzalne, a także niepodatne na wpływ spożytych pokarmów. Nie jest więc możliwe aby guma, cukierki czy papierosy zaburzyły wynik pomiaru.

Odpowiednie serwisowanie alkomatu zapewni sensorowi elektrochemicznemu niezwykłą trwałość. Jak każdy alkomat i ten powinien być co jakiś czas kalibrowany, aby jego wskazania były poprawne. W przypadku alkomatu tego modelu jest to okres 12 miesięcy lub 500 wykonanych pomiarów.

Dzięki promocji na usługi kalibracji nie będziesz musiał jednak się o to martwić. W okresie 1 roku od daty zakupu dokonamy dla Ciebie darmowych kalibracji. Usługa wykonywana będzie w profesjonalnym laboratorium serwisowym, zupełnie za darmo, za każdym razem kiedy tego potrzebujesz. Nie przewidujemy żadnych limitów ilościowych.
Dane techniczne

Zakres pomiarowy:

0.00 ~ 4.00 ‰

0.00 ~ 2.00 mg/L

Rozdzielczość wskazań: 0,01‰

Dokładność: +/- 5%

Typ sensora: Elektrochemiczny

Zasilanie: Alkaliczne baterie AA 2szt.

Przygotowanie do pomiaru: około 5 sekund

Wymiary: 115mm x 48mm x 19,7mm

Waga: 130g (bez baterii)


Zestaw zawiera

  • Alkomaty AlkoSmart Beta
  • Ustniki 5szt
  • Twarde etui na alkomat
  • Certyfikat kalibracji alkomatu w dniu sprzedaży

Alkomat-alkosmart-alpha-1.jpg

Kalibracje darmoweKażdy alkomat powinien być co jakiś czas kalibrowany, aby jego wskazania były poprawne. W przypadku alkomatu AlkoSmart Beta jest to okres 12 miesięcy lub 500 wykonanych pomiarów.

Alkomat AlkoSmart Beta bierze udział w promocji dotyczącej darmowych usług kalibracji w okresie 1 roku (bez limitu ilościowego) od daty zakupu. Normalnie ta usługa jest płatna. W tym przypadku jest ona wykonywana bezpłatnie w profesjonalnym laboratorium serwisowym.

Prezent

Głośnik bezprzewodowy bluetooth

4DB4A20891634BA1A9EC51B18B14CC0B.jpg

Poznaj też nowy model Alpha

    Przeznaczeniedla kierowców (indywidualne)
    Ilość pomiarów5-9 dziennie, 1-4 dziennie
    Cena zakupudo 299zł

Napisz opinię

Alkomat AlkoSmart Beta PRO X

Alkomat AlkoSmart Beta PRO X

AlkoSmart Beta to idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych. Zaawansowana technologia policyjna w podręcznym analizatorze sprawdzi się w każdej sytuacji.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 289zł

Polecamy inne produkty z tej kategorii :