Szukaj

Producenci

Alkomaty - Blokada Zapłonu Jest 2 produktów.

Alkomaty blokujące zapłon są to urządzenia, które po podłączniu do układu zapłonowego oraz immobilizera samochodu uniemożliwi jego zapłon w momencie kiedy alkomat wykryje niedozwoloną dawkę alkoholu w wydychanym powietrzu kierującego. Najlepszymi urządzeniami tego typu są alkomaty firmy Drager, które posiadają wiele dodatkowych certyfikatów uzys...
Alkomaty blokujące zapłon są to urządzenia, które po podłączniu do układu zapłonowego oraz immobilizera samochodu uniemożliwi jego zapłon w momencie kiedy alkomat wykryje niedozwoloną dawkę alkoholu w wydychanym powietrzu kierującego. Najlepszymi urządzeniami tego typu są alkomaty firmy Drager, które posiadają wiele dodatkowych certyfikatów uzyskanych w Niemczech. Mogą być stosowane w samochodach osobowych, autobusach oraz różnego rodzaju pojazdach użytkowych w miejscu pracy.
Więcej
  • Blokada zapłonu, alkomat blokujący zapłon Dräger Interlock® 5000. Urządzenie Interlock 5000 składa się z dwóch komponentów – urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu i jednostki sterującej. Alkomat wzywa kierowcę do oddania próbki oddechu przed rozruchem silnika. 

    4 305,00 zł
  • Blokada zapłonu, alkomat blokujący zapłon Dräger Interlock® 7000 to immobilizer reagujący na alkohol w wydychanym powietrzu. Jeżeli kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu, po wykonaniu pomiaru immobilizer uniemożliwia uruchomienie silnika.

    5 030,70 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów