Wzorcowanie alkomatu Lifeloc FC10 + Kalibracja

Usługa wzorcowania oraz kalibracji alkomatu Lifeloc FC10

199,00 zł

- +

WZFC10

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Wzorcowanie alkomatów to niezbędny proces kontrolny, który pozwala na potwierdzenie poprawności generowanych przez urządzenie wskazań. Jest on przeprowadzany przez specjalistyczne laboratoria z akredytacją PCA przy pomocy profesjonalnej aparatury pomiarowej, a cały proces wzorcowania alkomatu polega na porównaniu zmierzonych wskazań z tzw. wartościami wzorcowymi. Alkomaty badane są różnych stężeniach w zależności od rodzaju poddawanego testom alkomatu - wzorcowanie może zostać przeprowadzone na stężeniach, takich jak 0.10mg/l, 0.20mg/l, 0.40mg/l, 1.00mg/l lub 1.50mg/l.

Firma BEAN przeprowadza specjalistyczne procesy wzorcowania alkomatów, a w ofercie swoich usług posiada m.in. wzorcowanie alkomatu Lifeloc FC10, które przeprowadzane jest przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu w akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji specjalistycznym laboratorium wzorcującym. Przeprowadzenie w nim procesu, jakim jest wzorcowanie alkomatu Lifeloc FC10 pozwala na uzyskanie Świadectwa Wzorcowania Alkomatu oraz Certyfikatu Kalibracji Alkomatu, które potwierdzają poprawność wskazań generowanych przez dane urządzenie.
Dodatkowo na świadectwie wzorcowania są wskazane wartości "odchyłek" od wzorca, które zawarte są w przedziale określanym przez PCA.

Z usługi wzorcowania alkomatu Lifeloc FC10 oferowanej przez naszą firmę korzystają służby mundurowe, instytucja administracji państwowej, szpitale, zakłady opieki, zakłady karne oraz osoby prywatne, które chcą mieć pewność, co do otrzymywanych przy pomocy alkomatu wyników zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

(poniżej wzór otrzymywanego Świadectwa Wzorcowania)
świadectwo wzorcowania alkomatu
JAKA JEST WAŻNOŚĆ ŚWIADECTWA WZORCOWANIA ALKOMATU?

Certyfikat Wzorcowania alkomatu jest ważny 6 miesięcy. Po tym terminie musimy odnowić ważność tego dokumentu.PO PROCESIE WZORCOWANIA ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Wzorcowany Alkomat Lifeloc FC10
Świadectwo Wzorcowania Alkomatu
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT na wykonaną usługę

Napisz opinię

Wzorcowanie alkomatu Lifeloc FC10 + Kalibracja

Wzorcowanie alkomatu Lifeloc FC10 + Kalibracja

Usługa wzorcowania oraz kalibracji alkomatu Lifeloc FC10