Przemysłowy tester narkotyków DrugTest 5000

Profesjonalny tester narkotyków DrugTest 5000 to automatyczne i kompletne urządzenie do badania zawartości narkotyków oraz substancji psychoaktywnych w próbkach śluzu z jamy ustnej u badanych osób.

21 616,00 zł

- +

DT5000

Nowy produkt

Produkt na zamówienie (dostawa do 3 tygodni)

Dostawa już od 14,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem 24h 14,99 zł
Opis
Narkotyki mają bardzo niekorzystny wpływ na prawie wszystkie narządy człowieka, co skutkuje wieloma różnymi dysfunkcjami zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Osoba, która znajduje się pod wpływem substancji psychoaktywnych nie działa i nie myśli racjonalnie, ponieważ ma zaburzone stany świadomości, postrzegania i zachowania. Taki stan jest niedopuszczalny w miejscu pracy dlatego pracodawcy powinni kontrolować podejrzane osoby, by nie dopuszczać ich do zajmowanych stanowisk. Aby upewnić się, że dana osoba nie jest pod wpływem narkotyków należy przeprowadzić test na ich wykrycie.

DrugTest 5000 to nowoczesny, przemysłowy tester narkotyków, który pochodzi od niemieckiego producenta Drager. Oferowane urządzenie cechuje się funkcjonalnością, łatwością obsługi oraz jest w pełni automatyczne. Jest wykorzystywane do badania obecności narkotyków, a analiza odbywa się poprzez pobranie próbki śliny. W momencie gdy próbnik zasygnalizuje pobranie śliny, następnie należy zamontować kastę testującą do testera i w ciągu paru minut wyświetlany jest dokładny i miarodajny wynik.

Prezentowany DrugTest 5000 jest przystosowany do wykrywania różnych substancji psychoaktywnych, takich jak min. amfetamina, opiany, kokaina czy metaamfetamina. Posiada duży, czytelny wyświetlacz na którym pokazuje się wynik testu oraz pamięć, która przechowuje aż 500 ostatnio wykonanych badań wraz z godziną i datą. Istnieje także opcja możliwości wydruku przy pomocy drukarki DragerMobilePrint, co jest bardzo przydatne w przypadku sporządzania protokołu.


Wykrywane substancje
  • amfetamina
  • benzodiazepiny
  • delta-9-tetrahydrokannabinol (THC)
  • kokaina, metamfetamina
  • opiany
  • metadon
  • ketamina

Pobieranie próbki

1. Badana osoba, po rozpakowaniu sterylnie zapakowanej kasety, musi krótko poruszać górną częścią próbnika pomiędzy policzkiem a dziąsłem dopóki próbnik nie zasygnalizuje pobrania wystarczającej ilości próbki służy z jamy ustnej
2. Zainstalowanie kasety testującej do testera DrugTest 5000
3. Już po kilku minutach otrzymujemy wynik z wyczerpującą informacją o zawartości środków odurzających 

narkotester-drugtest-jak-uzywac

Pamięć i wydruk
DrugTest 5000 przechowuje  wyniki ostatnich 500 analiz wraz z godziną i datą. Dodatkowe informacje można wprowadzać za pośrednictwem klawiatury (opcja) lub czytnika kodów kreskowych. Wyniki można wydrukować za pomocą drukarki DragerMobilePrint (opcja) lub przesłać dane do PC za pomocą portu USB.

Zasilanie
Standardowo urządzenie może być zasilane poprzez zasilanie sieciowe 230V lub samochodowe 12V . Narkotester Drager Drugtest 5000 jest wyposażony w akumulator, który uniezależnia urządzenie od zewnętrznych źródeł zasilania. 

Zestaw zawiera
tester narkotykowy Drager DrugTest 5000
Zasilacz 12V
instrukcja obsługi
Karta Gwarancyjna

Więcej o testerach firmy Drager: http://www.alkomaty-drager.pl/Narkotesty.html

Napisz opinię

Przemysłowy tester narkotyków DrugTest 5000

Przemysłowy tester narkotyków DrugTest 5000

Profesjonalny tester narkotyków DrugTest 5000 to automatyczne i kompletne urządzenie do badania zawartości narkotyków oraz substancji psychoaktywnych w próbkach śluzu z jamy ustnej u badanych osób.