Narkotest przemysłowy XCAT wykrywacz prochu i materiałów wybuchowych

Narkotester przemysłowy XCAT, wykrywa również proch na rękach osoby która strzelała z broni palnej lub mała styczność z materiałami wybuchowymi.

19 000,00 zł

XCAT

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa już od 14,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem 24h 14,99 zł
Opis
Policja, agencje ochrony oraz służby porządkowe niejednokrotnie muszą pracować w trudnych warunkach i zajmować się wykrywaniem obecności substancji psychoaktywnych, materiałów wybuchowych oraz prochu. Do takich zadań przeznaczone jest specjalistyczne urządzenie, a jest nim narkotest przemysłowy XCAT. To profesjonalny tester narkotyków, który posiada wielowymiarowy system detekcji optycznej, pozwalający na badanie pigułek, proszków i płynów, a nawet pozostałości, znalezionych na na rozmaitych powierzchniach, w tym ciała ludzkiego.

Oferowany narkotest wyposażony jest w prostą sygnalizację diodową w kolorze czerwonym lub zielonym, gdzie dioda czerwona informuje o pozytywnym wyniku badania, zaś zielona o negatywnym czyli braku substancji psychoaktywnych w organizmie badanej osoby lub niewystępowania na jej odzieży lub dłoniach śladów prochu lub materiałów wybuchowych. Dzięki specjalnie opracowanym kartom do wykonywania próbek można wygodnie umieścić je w urządzeniu i czekać na wynik testu.

Narkotest przemysłowy XCAT jest urządzeniem o nowoczesnej i kompaktowej konstrukcji, dzięki czemu można go mieć zawsze ze sobą. Przystosowany do pracy w trudnych sytuacjach doskonale się sprawdza w terenie w różnych warunkach pogodowych. Prezentowany produkt posiada stabilną i wytrzymałą konstrukcję, co gwarantuje jego długotrwałe użytkowanie.

Wykrywacz materiałów wybuchowych oraz narkotest to urządzenie, które jest idealne dla różnego rodzaju służb, ponieważ jest niezawodne w działaniu, szybkie i daje bardzo dokładne wyniki.


narkotest-przemysłowy-xcat-made-in-usanarkotest-podrecznynarkotest-policyjny


Prosta sygnalizacja diodowa (czerwoną lub zieloną), informuje o tym czy badanie zakończyło się testem pozytywnym czy negatywnym.

Wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest idealnym narzędziem do pracy w terenie dla policji i innych służb, które potrzebują sprawdzić szybko zawartość narkotyków lub np. pozostałości prochu na ręku badanej osoby.

Do badania zawartości poszczególnych narkotyków lub materiałów wybuchowych są wykorzystywane karty do próbkowania. Po pobraniu próbki od badanej osoby i umieszczeniu próbki na karcie umieszczamy ją w urządzeniu i czekamy na wynik testu. Dioda czerwona wskazuje na pozytywny wynik testu, a więc o tym, że osoba jest pod wpływem zakazanych substancji lub na jej dłoniach lub odzieży znajdują się ślady prochu lub materiałów wybuchowych

Tester narkotykowy XCAT jest wyprodukowany w U.S.A. i nie wymaga kalibracji.


Dostępna jest cała gama kart do próbkowania:
xcatAnalytes.jpg

Sposób nakładania próbki wcześniej pobranej od badanej osoby:

xcatCollectSample.jpg
Dane można przechowywać na karcie SD:

Napisz opinię

Narkotest przemysłowy XCAT wykrywacz prochu i materiałów wybuchowych

Narkotest przemysłowy XCAT wykrywacz prochu i materiałów wybuchowych

Narkotester przemysłowy XCAT, wykrywa również proch na rękach osoby która strzelała z broni palnej lub mała styczność z materiałami wybuchowymi.