Kalibracja AlcoDigital P100

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AlcoDigital P100

119,00 zł

- +

KALP100

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Alkomat AlcoDigital P100 to najbardziej zaawansowany produkt z serii AlcoDigital, wyposażony w bezprzewodową drukarkę oraz niezwykle czuły i precyzyjny elektrochemiczny, platynowy czujnik. Kupując u nas alkomat objęty jest promocją gwarantującą darmową kalibrację przez pierwszy rok użytkowania, jednak po tym czasie niezbędne będzie znalezienie profesjonalnego i zaufanego punktu, w którym proces ten zostanie przeprowadzony zgodnie z najsurowszymi kryteriami jakości.

Kalibracja alkomatu AlcoDigital P100 jest usługą nieinwazyjną, polegającą na odpowiednim ustawieniu oprogramowania, tak, by wskazywane odczyty były zgodne ze stanem rzeczywistym. W tym celu stosuje się próbki wzorcowe alkoholi o ustalonym stężeniu. Kalibrując Państwa urządzenie korzystamy z najnowszej technologii opracowanej przez słynną amerykańską firmę Guth Laboratories Inc., z której usług korzysta między innymi policja.

Ze względu na rodzaj sensora kalibracja alkomatu AlcoDigital P100 powinna być wykonywana co 12 miesięcy bądź też co około 500 pomiarów. Po wykonaniu usługi odsyłane jest zoptymalizowane urządzenie, gwarancja oraz wystawiony certyfikat poświadczający sprawność alkomatu.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji

KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja AlcoDigital P100

Kalibracja AlcoDigital P100

Usługa kalibracji alkomatu AlcoDigital P100