Kalibracja DA 8100

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AlcoFind DA-8100

65,00 zł

- +

KALDA8100

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kalibracja alkomatu jest to ponowne ustawienie alkomatu w taki sposób, aby wskazywał poprawny wynik. Cały proces jest wykonywany w trybie serwisowym. Aby kalibracja alkomatu AlcoFind DA-8100 była poprawnie zrobiona, jest on poddawany działaniu wzorców alkoholowych o różnym natężeniu jak na przykład 0.20‰, 0.50‰, 1.00‰. Kalibracja alkomatów w zależności od ich rodzaju odbywa się cyklicznie, i tak dla alkomatów półprzewodnikowych ponowne ustawienie wymagane jest co 6 miesięcy lub 200 użyć, natomiast dla alkomatów elektrochemicznych ten czas wydłuża się do 12 miesięcy lub 500 użyć. Po upływie tych czasów kalibracja, jak i certyfikat tracą swoją ważność.

Należy tutaj również zaznaczyć, że nie ma alkomatów, których nie trzeba kalibrować i nie ma tutaj wyjątków. Wróćmy teraz do certyfikatu, jest to dokument, który zostaję wystawiony każdorazowo po wykonanej kalibracji alkomatu i poświadcza on poprawność wskazywanych pomiarów. Kalibracja alkomatu AlcoFind DA-8100 wykonywana jest na sprzęcie firmy amerykańskiej Guth Laboratories Inc, którą specjalizuje się w produkcji właśnie urządzeń przeznaczonych do kalibracji testerów alkoholowych. Po prawidłowo wykonanej kalibracji klient otrzymuje oczywiście skalibrowany alkomat, certyfikat poświadczający jego poprawne działanie, fakturę VAT lub paragon oraz gwarancję na wykonaną usługę.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracjiPO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"Napisz opinię

Kalibracja DA 8100

Kalibracja DA 8100

Usługa kalibracji alkomatu AlcoFind DA-8100