Kalibracja VARDON

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu VARDON

65,00 zł

- +

KALVARDON

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kalibracja alkomatu VARDON to standardowa czynność wykonywana cyklicznie przy wszystkich urządzeniach tego typu. Proces kalibracji ma na celu zapewnienie możliwie precyzyjnych wyników pomiaru. Choć pozornie może się to wydawać czynnością bagatelną, w rzeczywistości wymagany jest specjalistyczny sprzęt i wiedza.

Pełen proces kalibracji polega na odpowiednim ustawieniu sensorów oraz oprogramowania alkomatu. W trakcie takiej kalibracji urządzenie poddawane jest działaniu próbek o określonym stężeniu, tak, by wyświetlany rezultat w pełni zgadzał się z wartościami wzorcowymi. W przypadku rozbieżności alkomat jest resetowany i optymalizowany na nowo. W zależności od typu urządzenia należy go kalibrować co 6 lub 12 miesięcy, tudzież co 200 lub 500 pomiarów. Zaniechanie tego procesu może skutkować uszkodzeniem sensora oraz jego wadliwym działaniem.

Kalibracja alkomatu VARDON jest procesem nieinwazyjnym, obejmującym jedynie odpowiednie ustawienie oprogramowania. Po ukończonej kalibracji wystawiany jest certyfikat poświadczający dokładność i niezawodność urządzenia.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja VARDON

Kalibracja VARDON

Usługa kalibracji alkomatu VARDON