Kalibracja PROMILER DXP6000

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu PROMILER DXP6000 i wszystkich podobnie wyglądających alkomatów

55,00 zł

- +

KALDPX6000

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Alkomat jest urządzeniem określającym stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Aby działał poprawnie, należy przeprowadzić jego kalibrację. Jest to czynność serwisowa, która powinna być wykonywana co jakiś czas, w zależności od typu alkomatu. Polega ona na poddaniu urządzenia działaniu tak zwanych wzorców alkoholu o różnych stężeniach wyrażonych w promilach, na przykład 0,20‰, 0,50‰, 1,00‰ i tak dalej.

Kalibracja alkomatu PROMILER DXP6000 powinna mieć miejsce co 6 miesięcy lub 200 przeprowadzonych pomiarów. Ma to związek z faktem, że urządzenie to posiada sensory półprzewodnikowe. Potwierdzeniem prawidłowego przeprowadzenia kalibracji alkomatu jest certyfikat, który potwierdza poprawność wskazań. Jeśli utraci ważność, urządzenie nie powinno być używane.

Kalibracji wymaga każdy alkomat, bez względu na rodzaj, model czy producenta. Czynność ta musi być wykonywana cyklicznie, abyśmy mieli pewność, że alkomat wskazuje stężenie alkoholu poprawnie. Różne alkomaty należy kalibrować w różnych okresach czasowych, zwykle od 6 do 12 miesięcy. Dłuższy czas użytkowania zapewniają alkomaty wyposażone w czujniki elektrochemiczne. Kalibracja może być wymagana częściej, jeśli urządzenie jest przechowywane w temperaturach innych niż określone przez producenta. W przypadku wątpliwości należy sprawdzić zalecenia zapisane w instrukcji obsługi.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja PROMILER DXP6000

Kalibracja PROMILER DXP6000

Usługa kalibracji alkomatu PROMILER DXP6000 i wszystkich podobnie wyglądających alkomatów