Kalibracja PROMILER AL-1100F

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu PROMILER AL-1100F

65,00 zł

- +

KALAL1100F

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Istotną kwestią, o której posiadacze alkomatów nie zawsze pamiętają, jest konieczność ich regularnego kalibrowania. Profesjonalna kalibracja alkomatu PROMILER AL-1100F jest przeprowadzana po to, by sprawdzić, czy badane urządzenie wciąż zapewnia miarodajne i wiarygodne wyniki. Wbrew pozorom jest to bardzo istotny aspekt – to od wyniku podanego przez alkomat zależy w dużej mierze, czy nie wsiądziemy za kółko w stanie zagrażającym innym uczestnikom ruchu drogowego.

Należy przy tym pamiętać, że kalibracja alkomatu PROMILER AL-1100F jest zadaniem, którego wykonanie należy powierzyć wykwalifikowanym specjalistom. W trakcie badania sprawdzają oni, czy alkomat trafnie wskazuje poziom stężenia alkoholu w podawanych próbkach (mogą one zawierać alkohol na poziomie np. 0,20‰, 0,50‰ czy 1,00‰). Jeśli urządzenie nie zwraca wyniku z odpowiednią dokładnością, zostaje poddane kalibracji.

Wielu posiadaczy alkomatów wyraża błędne przekonanie, że kalibracja jest jedynie zalecana. Tak jednak nie jest. Regularne zlecanie wykonania tej usługi jest konieczne – w przeciwnym wypadku wydawany przez punkt serwisowy certyfikat traci swoją ważność. Certyfikacja obowiązuje – w zależności od rodzaju urządzenia – przez pół roku/200 badań lub 1 rok/500 badań (odpowiednio dla urządzeń z sensorami półprzewodnikowymi oraz elektrochemicznymi).

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja PROMILER AL-1100F

Kalibracja PROMILER AL-1100F

Usługa kalibracji alkomatu PROMILER AL-1100F