Kalibracja AL-9010

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AL-9010

65,00 zł

- +

KALAL9010

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Wszystkie alkomaty, niezależenie od modelu czy ceny, wymagają regularnej kalibracji. Niestety, każde urządzenie po kilku miesiącach użytkowania ulega deregulacji, również popularny i słynący ze swojej precyzyjności alkomat AL-6010. Trzeba więc go ponowienie ustawić, aby wskazywał on poprawne wyniki. Kalibracji dokonuje się zawsze w ściśle określonych warunkach laboratoryjnych.

Właściciele alkomatu AL-9010, którzy chcą oddać swoje urządzenia w zaufane ręce, mogą wysłać go do naszego serwisu w Warszawie, gdzie pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc. Kalibracja alkomatu AL-6010 przebiega sprawnie nie tylko za sprawą specjalistycznego sprzętu, ale również naszego doświadczenia z tym modelem alkomatu. Zaleca się, aby był on kalibrowany co 12 miesięcy lub co 500 szt. pomiarów. Chętnie odpowiemy na pytania związane z obsługą czy kalibracją tego alkomatu. Gwarantujemy wysoki poziom usługi, a po jej zakończeniu dołączamy do alkomatu Certyfikat Wykonanej Kalibracji.

Każdy kierowca powinien pamiętać, jak ważna jest regularna kalibracja alkomatu AL-9010 - to właśnie ona daje gwarancję, że urządzenie pokazuje właściwe wyniki, co pozwala na podjęcie kierowcy odpowiedzialnych decyzji.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracjiKTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja AL-9010

Kalibracja AL-9010

Usługa kalibracji alkomatu AL-9010