Kalibracja AL-6000 PRESTIGE

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AL-6000 PRESTIGE

55,00 zł

- +

KALAL6000

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Alkomaty są urządzeniami służącymi do badania zawartości alkoholu we krwi człowieka, mają wiele zastosowań, jednym z nich jest bezpieczeństwo na naszych drogach. Aby te urządzenia działały możliwie jak najefektywniej należy poddawać je serwisowaniu. Jednym z zadań z serwisu jest kalibrowanie. Kalibracja alkomatu AL-6000 PRESTIGE jest ponownym ustawieniu alkomatu, tak aby wskazywał ponownie poprawne wyniki. Proces ten wykonuje się na wzorcach alkoholu o różnych stężeniach np.: 0.20‰, 0.50‰, 1.00‰. Po tym, gdy już powyższa czynność zostanie pomyślnie wykonana do każdego alkomatu przypisuje się bardzo ważny dokument, który poświadcza poprawność wskazań alkomatu.

Tym zaświadczeniem jest certyfikat kalibracji, który ma różną datę ważności w zależności od rodzaju urządzenia na którym przeprowadzało się kalibrację. Alkomaty z sensorami półprzewodnikowymi powinno się kalibrować co 6 miesięcy lub co 200szt. pomiarów, natomiast alkomaty z sensorami elektrochemicznymi powinny być kalibrowane co 12 miesięcy lub co 500szt. pomiarów (chyba że producent zaleca inaczej). Cykliczna kalibracja alkomatu AL-6000 PRESTIGE, podobnie jak każdego innego jest konieczna.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja AL-6000 PRESTIGE

Kalibracja AL-6000 PRESTIGE

Usługa kalibracji alkomatu AL-6000 PRESTIGE