Kalibracja AC-AL33

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AC-AL33

65,00 zł

- +

KALAL33

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł

Alkomat jest urządzeniem, które cieszy się dużą popularnością. Należy jednak pamiętać, że aby korzystanie z niego było bezpieczne, niezbędna jest jego cykliczna kalibracja. Proces ten polega na sprawdzeniu, czy wyniki wskazywane przez urządzenie odpowiadają wartościom stężenie wdmuchiwanego powietrza. Kalibracja alkomatu AC-AL33 musi być wykonywana przez przeszkolony personel i przeprowadzona w odpowiednich, bezpiecznych warunkach serwisowych. Podczas procesu kalibrowania, alkomat poddaje się działaniu wzorców alkoholu o konkretnych stężeniach i wprowadza ilość powietrza zbliżoną do wydychanej przed człowieka.

Prawidłowo przeprowadzona kalibracja alkomatu AC-AL33 daje pewność, że urządzenie wskazuje prawidłowe wyniki i zostało poprawnie wyregulowane względem oprogramowania. Po wykonanym wzorcowaniu, wartość stężenia wprowadzanego powietrza musi odpowiadać wartości wyświetlanej przez alkomat. Klient otrzymuje wtedy specjalny certyfikat kalibracji, który poświadcza potwierdza poprawność wskazań alkomatu.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji
JAKA JEST WAŻNOŚĆ CERTYFIKATU KALIBRACJI ALKOMATU?

Alkomaty z sensorami półprzewodnikowymi powinny być kalibrowane co 6 miesięcy lub co 200szt. pomiarów i po takim czasie certyfikat kalibracji traci ważność. 
Alkomaty z sensorami elektrochemicznymi powinny być kalibrowane co 12 miesięcy lub co 500szt. pomiarów (chyba że producent zaleca inaczej) i po takim czasie certyfikat kalibracji traci ważność.


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja AC-AL33

Kalibracja AC-AL33

Usługa kalibracji alkomatu AC-AL33