Kalibracja BACSCAN F-50

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu F-50

65,00 zł

- +

KALF50

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Kupno odpowiedniego alkomatu to tylko pierwszy krok w kierunku precyzyjnego badania zawartości alkoholu w powietrzu. Nie mniej istotna jest regularna i profesjonalna kalibracja urządzenia. Pozwoli ona na korektę ewentualnego odchylenia przy odczycie i zapewni możliwie precyzyjne wyniki.

Standardowa kalibracja alkomatu BACscan F-50 to zaawansowany proces wymagający stosownego warsztatu i umiejętności, nie może być więc przeprowadzany samodzielnie. Aby przeprowadzić kalibrację urządzenie poddaje się tak zwane wzorcowanie, czyli porównanie wartości odczytywanych przez urządzenie z roztworami alkoholu o znanym stężeniu. Wszystkie nieprawidłowości korygowane są w oprogramowaniu alkomatu. Kalibracja jest niezbędna, gdyż stosowane w alkomatach sensory są bardzo delikatne, a ich czułość zmienia się wraz z każdym odczytem - im dłużej więc używamy alkomatu, tym odleglejsze od stanu faktycznego są wyniki.

Kalibracja alkomatu BACscan F-50 powinna być przeprowadzana co 500 odczytów, ale nie rzadziej niż raz na sześć miesięcy. Po wykonaniu usługi klient otrzymuje skonfigurowane urządzenie oraz certyfikat poświadczający jego sprawność.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja BACSCAN F-50

Kalibracja BACSCAN F-50

Usługa kalibracji alkomatu F-50