Kalibracja AlcoDigital BAC10

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AlcoDigital BAC10

65,00 zł

- +

KALBAC10

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
Każdy alkomat działa na podobnej zasadzie i jak każde urządzenie elektryczne, może się rozkalibrować lub uszkodzić. Regularna kalibracja alkomatu AlcoDigital BAC10 jest niezbędna, aby mieć pewność, że nasze urządzenie działa prawidłowo. Jest to proces, który polega na ponownym ustawieniu alkomatu, tak aby wskazywał poprawne wyniki. Podczas kalibracji, wprowadzamy do alkomatu powietrze o konkretnym stężeniu, np.:0.20‰, 0.50‰, 1.00‰. Czynności kalibracyjne muszą zostać przeprowadzone w konkretnych warunkach, przy użyciu dedykowanego oprogramowania i być nadzorowane przez specjalnie przeszkoloną osobę.

Po prawidłowo wykonanym wzorcowaniu, wartość stężenia wprowadzanego do urządzenia musi odpowiadać wartości wyświetlanej przez alkomat. Kalibracja alkomatu AlcoDigital BAC10 powinna być wykonywana cyklicznie oraz zawsze wtedy, gdy użytkownik zauważy jakiekolwiek nieprawidłowości w wynikach na wyświetlaczu. Po wykonanej kalibracji wystawiamy certyfikat, który jest dokumentem potwierdzającym poprawność wskazań alkomatu.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji
JAKA JEST WAŻNOŚĆ CERTYFIKATU KALIBRACJI ALKOMATU?

Alkomaty z sensorami półprzewodnikowymi powinny być kalibrowane co 6 miesięcy lub co 200szt. pomiarów i po takim czasie certyfikat kalibracji traci ważność. 
Alkomaty z sensorami elektrochemicznymi powinny być kalibrowane co 12 miesięcy lub co 500szt. pomiarów (chyba że producent zaleca inaczej) i po takim czasie certyfikat kalibracji traci ważność.


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja AlcoDigital BAC10

Kalibracja AlcoDigital BAC10

Usługa kalibracji alkomatu AlcoDigital BAC10